Šport 2013. 09. 02.

KFC vyhralo v Palárikove

Futbalisti KFC Komárno cestovali na zápas piateho kola Majstrovstva regiónu západ do Palárikova.

Hráči KFC vybehli na trávnik v Palárikove, pričom v hlavách im určite ešte rezonovala domáca prehra s Veľkým Mederom spred týždňa. V úvodnej časti zápasu sa ale veľa šancí nezrodilo. Hralo sa väčšinou v strede poľa, pričom do nebezpečných situácií sa zväčša dostávali domáci. Zlom prišiel v 37. minúte, kedy rozhodca odpískal za faul na Árpáda Csonku pokutový kop. S jeho premenením nemal Csaba Szórád ťažkosti, KFC tak viedlo 1:0.

Tento moment domácich prebral k vyššej aktivite, ale aj k vyššej agresivite voči hráčom hostí. Gól sa im ale vsietiť nepodarilo. O to viac ich potom mohla mrzieť situácia zo 71. minúty, kedy Róbert Szegedi zakončil center Kostolániho a zvýšil na 2:0. Záverečný vabank v podaní Palárikova priniesol vzruch na oboch stranách, no gól už nepadol.

OTJ Palárikovo – KFC Komárno 0:2
Góly:
37 min. Csaba Szórád (0:1 pokutový kop) a 71 min. Róbert Szegedi (0:2)

1 Neded 5 5 0 0 14:2 15
2 Veľký Meder 5 4 0 1 11:5 12
3   Komárno 5 4 0 1 10:4 12
4 Gabčíkovo 5 3 2 0 11:4 11
5 V. Ludince 5 3 1 1 13:9 10
6 Topoľníky 5 3 1 1 8:6 10
7 Horná Nitra 5 3 0 2 14:8 9
8 Led. Rovne 5 2 3 0 9:4 9