Mix 2017. 12. 03.

Kníhkupectvo Diderot na novom mieste v modernejších priestoroch

Kníhkupectvo Diderot, ktoré je na komárňanskom trhu s knihami už 12 rokov, sa čoskoro presťahuje do nových, modernejších priestorov. Obľúbené raj pre čitateľov v nich očakáva všetkých milovníkov kníh, starých aj nových zákazníkov, už od 4. decembra.

Kníhkupectvo malo domov po jedno celé desaťročie v tých istých priestoroch na Palatínovej ulici. Vedenie sa ale rozhodlo, že si jeho zákazníci zaslúžia oveľa modernejšie miesto. Navyše nový obchod je od starej lokality vzdialené len 20 metrov, v administratívnej budove Trend. Vďaka tomu môžeme zákazníkom ponúknuť nielen lepší prístup, ale aj parkovacie miesta.

Nové logo kníhkupectva

Pre tých, ktorí kníhkupectvo navštívia so svojimi ratolesťami, Diderot ponúka veselý detský kútik. Okrem toho bude v obchode k dispozícii aj čitateľský kútik, kde si návštevníci budú môcť prelistovať zaujímavé publikácie.

Otvorenie populárneho kníhkupectva sa uskutoční 4. decembra. O príjemnú atmosféru sa okrem zamestnancov postará od 16. hodiny aj saxofonista Pál Litauszki, ktorého program bude prispôsobený aj blížiacim sa vianočným sviatkom.