Región 2019. 07. 31.

Kolárovský jarmok a hody prinesú domácich i zahraničných umelcov

Jarmok, ktorý sa môže tešiť už svojmu 35. ročníku, prinesie počas slávností bohatú škálu interpretov. Od 16. do 18. augusta sa návštevníci môžu tešiť nielen na radu koncertov ale i sprievodný program a tradičné Námestie vín.

Sled koncertov otvorí v piatok Angelika Molnár s priateľmi, ďalej sa predstavia interpreti z Maďarska ako Kökény Attila a Kasza Tibor. Piatkový deň ukončí kapela LM Retro Band. V sobotu sa o program postarajú Gut Band alebo slovenský Maduar. Na pódiu sa tiež predstaví známa maďarská dvojica TNT. O hudbu na večerný tanec sa postarajú LXear.

Nedeľný program je tradične prispôsobený rodinám s deťmi. Poobede budú prebiehať rôzne hry a súťaže pre deti a tiež aj hudobné predstavenie pre najmenších, o ktoré sa postará kapela Apacuka. Na pódiu sa v ten deň predstavia Last Blues Band a Miklós Varga.

Súčasnou slávností sú tiež aj tradičné športové hry a turnaje. Aj tento rok sa bude konať Medzinárodný hádzanársky turnaj Kolárovo Cup a tiež sa bude konať 12. ročník basketbalového turnaja BCK Kolárovo – Gúta Streetball Cup. Turnaje sa budú konať už v dňoch 9. a 10. augusta.

Vstupné na víkendové slávnosti bude za 3 eurá, pričom denné vstupné bude dostupné za 2 eurá.

 

Zdroj: bumm.sk