Mesto 2013. 08. 02.

Koľko toho v Komárne vieme o technológiách?

swan2Komárno je známe najväčším a najvýznamnejším pevnostným komplexom na Slovensku. Dokážeme zvyšku Slovenska, že jeho obyvatelia sa vedia nielen brániť ale aj zabojovať v súťaži, kde prejavia svoj prehľad v technológiách?

Každý dobre pozná dôležitosť nášho mesta pre dopravu, či už riečnu alebo cestnú a jeho výhodnú polohu na hraniciach dvoch štátov. Vďaka vysokým teplotám nám zvyšok Slovenska závidí aj to, čo si vypestujeme v záhradách. Môžeme ale v silnej konkurencii prekvapiť a ukázať aj našu vyspelosť v oblasti IT, multimédií a telekomunikácií?

Nepochybne áno! Veď dnešné Komárno je moderné mesto. Máme bohatú históriu a krásnu prírodu, ale nezľakneme sa ani každodenných výziev modernej spoločnosti. Zvykli sme si denne používať smartfóny a  výkonné počítače, nastal čas využiť ich vo vlastný prospech a v prospech nášho mesta. Ako na to? Postačí vám chuť hrať, reprezentovať Komárno a schopnosť využívať moderné technológie.

Poputuje iPad mini do Komárna?

Telekomunikačný operátor SWAN organizuje veľký Súboj regiónov a Komárno v ňom ako jedno z najväčších centier Nitrianskeho kraja nemôže chýbať. Ak sa do Súboja zapojíme všetkými našimi silami, prizveme známych a priateľov z regiónu, môžeme pre Nitriansky kraj získať post regiónu, ktorého obyvatelia majú najväčší prehľad o moderných technológiách.
Okrem veľkej slávy je tu ešte jeden dôvod, pre ktorý sa oplatí zabojovať.  Jedine obyvatelia víťazného kraja majú na konci súťaže šancu získať nový iPad mini. Zabojujme spoločne o to, aby najväčšiu šancu mali práve obyvatelia Komárna a okolia!
Súboj regiónov prebieha od 21. júla do 21. septembra na Facebooku. Každý týždeň je vyhlásené nové kolo s novými otázkami, súťažiť tak môžete hneď viackrát. Na konci každého kola navyše dvaja šťastlivci získajú USB kľúče.