Mesto 2013. 08. 20.

Koniec rodinným hádkam o televízor

Všetci poznáme večerné hádky o to, kto bude pánom diaľkového ovládača. Zosúladiť televízne chute všetkých členov rodiny sa podarí len málokedy. Ako tento problém vyriešiť elegantne a bez astronomických nákladov?

ahojkomarno_640x426px_hadky

Ako najjednoduchšie riešenie sa javí nákup ďalšieho televízora. Ale čo ak ani to nebude stačiť? Pre väčšinu rodín je nezmysel, aby mal každý jej člen vlastnú TV. Je to drahé a priestorovo náročné. Situáciu ale môžete vyriešiť pomocou cenovo dostupných tabletov, alebo aj svojho smartfónu.

Zákazníci digitálnej televízie od SWANu majú k dispozícii mobilnú aplikáciu SWAN MULTIMEDIA. V nej je možné na mobiloch a tabletoch s operačnými systémami iOS a Android sledovať živé televízne vysielanie. Nech ste kdekoľvek. Ak sú členovia rodiny nespokojní s výberom programu na veľkom televízore,  tak si jednoducho vezmú mobil či tablet, pripoja si k nemu vlastné slúchadlá a je po rodinnej hádke

Sledovaním živého vysielania cez mobil to ale nekončí. Funkcia Dopozerať neskôr umožní prejsť k televízoru hneď potom, čo ho iný člen rodiny uvoľní. Jednoducho program na mobile či tablete pozastavíte a dopozeráte ho na veľkom televízore.

Ak sa vám mobil alebo tablet vybije ešte pred začiatkom obľúbenej relácie, takisto nemusíte smútiť alebo ho hádzať o zem. Mobilná aplikácia SWAN MULTIMEDIA podporuje aj 7- dňový TV archív vybraných televíznych staníc. Takže, ak napríklad nestíhate z práce, alebo ste na pár dní mimo mesta, žiadny problém – o obľúbený program neprídete.

Vyhrajte do rodiny nový tablet od SWANu

To však nie je všetko – chýba vám v rodine tablet, na ktorom by ste mohli sledovať televíziu v aplikácii SWAN MULTIMEDIA? Teraz ho môžete vyhrať! SWAN na Facebooku organizuje Súboj regiónov, kde sú dôležité vaše technologické znalosti a chuť súťažiť. Prebuďte v sebe svoju hrdosť na rodný kraj a zviditeľnite ho! Vyhrať môžete nový iPad mini a vašou výhodou určite bude aj to, že ste si prečítali tento článok, tak neváhajte a zapojte sa!