Mesto 2020. 12. 08.

Komárňanská spoločnosť rozdáva darčeky na Vianoce. Ty dáš tip a Inlea pošle darček!

Radšej dávate ako dostávate? V rodinnom eshope Inlea.sk sú rovnakého názoru a tento rok sa rozhodli urobiť dobročinný skutok, ktorého môžete byť súčasťou aj vy! S pomocou verejnosti sa totiž komárňanský eshop rozhodol podporiť rodiny s ťažkým osudom, ktorým tento rok skrášli Vianoce krásnymi darčekmi.

Každé dieťa si zaslúži zažiť radosť z darčekov pod vianočným stromčekom. Bohužiaľ, nie každá domácnosť si však darčeky môže dovoliť. Poslaním rodinného eshopu Inlea.sk je prinášať radosť do rodín a preto sa tento rok rozhodli priniesť radosť deťom, ktoré už dávno nezažili čaro sviatkov. S uskutočnením tohto dobrého skutku sa majiteľ eshopu obracia aj na verejnosť. Prostredníctvom webu totiž hľadá rodiny v núdzi, ktoré by so svojím Inlea tímom mohol obdarovať. Úloha anonymných či známych „Ježiškov“ je veľmi jednoduchá a zároveň šľachetná. Stačí vyplniť jeden jednoduchý formulár, kde predstavíte rodinu, a o všetko ostatné sa postará Inlea tím.

Tajným Ježiškom môže byť naozaj hocikto, keďže o celé zabezpečenie charitatívnej akcie, vrátane nákupu darčekov a následného doručenia sa postará eshop Inlea.sk. Pre zjednodušenie procesu je vytvorený online darovací formulár, kde je potrebné vyplniť základné údaje nominujúceho a základné údaje rodiny, ktorú chcete obdarovať. Pre zaradenie do výberu obdarovaných rodín je potrebné vypísať aj dôvod, prečo by Inlea mala obdarovať práve danú rodinu. Nakoľko je eshop prispôsobený pre rodiny a najmä malé deti, tak je prednastavený zoznam hračiek, ktoré sú na výber. Rozhodnúť sa môžete pre sadu školských potrieb pre chlapca alebo dievčatko, detskú kuchynku alebo detskú dielňu, futbalovú bránku, hojdacieho koníka, sane alebo detskú tabuľu na kreslenie. Po splnení všetkých podmienok sa požiadavka dostane do užšieho výberu, kde sa vyberú konkrétne rodiny, ku ktorým poputujú pod stromček vybrané darčeky.

Rodinu v rámci charitatívnej akcie je možné nominovať do 16. decembra, aby sa všetky darčeky stihli doručiť načas pod vianočné stromčeky. Udalosť prebieha na celom Slovensku, tak je možné nominovať rodinu z každého kúta štátu. Staňte sa aj vy súčasťou tohto vianočného príbehu a pomôžte Inlea tímu vytipovať rodiny, ktorým darčeky pod stromčekom pomôžu vyčarovať krajšie Vianoce!