Šport 2011. 03. 13.

Komárňanský šport dominoval tomuto víkendu!

Raz futbal a dvakrát basketbal. Tak vyzeral program športového fanúšika na sobotu 12. marca.

MŠK Hurbanovo – KFC Komárno 0:4
V samotnom Komárne sa síce uskutočnil len večerný zápas basketbalovej extraligy, do neďalekého Hurbanova však na futbalový zápas MŠK Hurbanovo – KFC Komárno pricestovalo veľké množstvo ‚fialových‘ fanúšikov. Začiatok zápasu ovplyvnila nervozita zo začiatku jarnej časti, tá z našich hráčov definitívne odpadla až v druhom polčase, kedy sme v 50. minúte strelili prvý a za päť minút druhý gól. Od toho momentu bolo už prakticky rozhodnuté.

MBK Rieker Komárno – ŠKP Banská Bystrica 74:56
Basketbalisti Komárna mali po troch prehratých zápasoch v rade povinnosť uspieť v poslednom stretnutí základnej časti, aby si udržali šancu na výhodu domáceho prostredia v prvom kole Play-off. Začiatok nám nevyšiel podľa predstáv, keď sme prehrávali po prvej štvrtine 11:18. V polovici druhej štvrtiny sa nám podarilo prevziať vedenie,ktoré nám vydržalo až do polčasu. Tretiu časť hry sme začali lepšie, no potom Bystričania stiahli niekoľkokrát náš náskok len na jeden bod, podarilo sa nám však odolať a posledná časť hry patrila hráčom MBK, ktorých náskok neustále narastal.

Skooball Nemšová – BK Highlanders Komárno 87:97
Tretie športové stretnutie, v ktorom uspel komárňanský športový klub, videli diváci v relatívne ďalekej Nemšovej. Druholigový basketbalový klub Highlanders Komárno uspel po ťažkom súboji s predĺžením na palubovke Nemšovej 87:97.

Navyše žiačky Slávie Komárno porazili dnes ráno rovesníčky Levíc a vodnopólový klub KVP Komárno svoj zápas s Novákmi odložili. Viac informácii z jednotlivých stretnutí a tiež fotogalérie vám prinesieme v priebehu zajtrajška! KOMÁRNO DO TOHO!