Mesto 2017. 06. 12.

Komárno bude mať svoje bistro

Komárňania sa už teraz môžu tešiť na nový kulinársky zážitok. 19. júna totiž otvorí svoje brány nové bistro BC1 Bistro&Lounge.

Letná sezóna zastihne to najlepšie, čo novootvorené bistro môže ponúknuť. Kvalitnú sviežu kuchyňu i slnečnú terasu. „Pri zostavovaní jedálneho lístku sme sa zamerali na nové technológie prípravy jedál, ale aj tradičné recepty, avšak v modernom podaní. Do nášho nového konceptu veľkou časťou prispeli svojimi nápadmi a kreativitou naši kuchári., hovorí majiteľka BC 1 Bistro&Lounge Monika Hodúrová. Podľa jej slov bude bistro ponúkať á la carte jedálniček, ktorý bude sezónne obmieňať. Taktiež dennú ponuku, ktorá zahŕňa aj fitnes a biznis menu či špeciality šéfkuchára. Svoje služby budú ponúkať všetkým, ktorí si chcú vychutnať výnimočné jedlo v príjemnom prostredí.

Nepôjde o obyčajnú reštauráciu. „Nenútený, uvoľnený štýl, príjemné prostredie a v neposlednom rade jedinečný gastronomický zážitok všetky tieto atribúty u nás nájdete pod jednou strechou, hovorí M. Hodúrová. „Bistro disponuje kapacitou 60 miest, ďalších 30 ich bude na terase. Okrem toho je naše bistro vhodné aj na iné účely ako školenia, oslavy, svadby a podobne, približuje majiteľka.

BC1 Bistro&Lounge rastie v administratívnej budove BC1, ktorá stojí na Bratislavskej ceste neďaleko výjazdu z mesta. Nie je preto prekvapením, že okrem Komárňanov bude nové bistro atraktívne aj pre prechádzajúcich. Veríme, že aj týmto spôsobom sa nám podarí naše mesto znova trochu oživiť a pritiahnuť sem ľudí zo širšieho okolia. Spokojní a vďační hostia budú našou satisfakciou a motiváciou do budúcna, uzatvára majiteľka bistra BC1 Bistro&Lounge Monika Hodúrová.