Šport 2011. 10. 08.

Martins Berkis a Ahoj Komárno vás pozývajú na prvý domáci zápas!

Nie, nečítate zle! 🙂
Dnes nastúpia basketbalisti MBK Rieker Komárno na svoj prvý domáci súťažný zápas v sezóne 2011/2012. Bude to ich celkovo druhý zápas, aj keď sa hrá už tretie kolo – v prvom kole mali voľno.

Dres Svitu oblieka aj bývalý kapitán Komárna – Martins Berkis, ktorého sme si dovolili osloviť, aby pozval fanúšikov Komárna na zápas. “Minulý rok bolo Komárno mojím domovom, takže sa vlastne vraciam domov. Chcem pozdraviť všetkých skvelých basketbalových fanúšikov v Komárne a pozvať ich na zápas so Svitom, aby videli, ako valcujeme súperov vo Svite. Spravím všetko preto, aby ste videli zaujímavý zápas a samozrejme víťazstvo Svitu!”

Momentum
Náš súper odohral dva zápasy. V prvom porazil ‘Béčko’  Levíc, v druhom nestačil na Spišskú Novú Ves. My by sme po vyhratom zápase v Banskej Bystrici mohli mať psychicky navrch. A to hlavne preto, že proti Svitu môžeme mať väčšiu silu.

V plnej sile?
Už krátko po stredajšom zápase sa v klube netajili, že Martin Bilík nenastúpil do zápasu, lebo nechcel riskovať obnovenie zranenia, z ktorého sa pomaly dostával. Včera naplno trénoval s tímom a do zápasu zrejme nastúpi. Rovnako ako nová podkošová posila Louis Johnson. Ten hoci len včera priletel, večer si dal plnú tréningovú porciu s tímom a do dnešného zápasu by mohol nastúpiť.

Zápas MBK Rieker Komárno – BK Iskra Svit sa začína dnes, v sobotu 8.10.2011 o 18:00! Príďte povzbudiť, nech Martins odíde s dlhým nosom! 😉

A nezabudnite na basketbalový predkrm v podaní Highlanders Komárno. Tí o 13:30 nastúpia proti B-tímu BK SPU Nitra.

KOMÁRNO DOTOHO!

Vyjadrite svoj názor