Mesto 2017. 11. 08.

Mesto pokračuje s prácami na obnove verejného vodovodu na Ulici Jókaiho

Mesto Komárno od 6. novembra pokračuje s prácami na obnove verejného vodovodu na Ulici Jókaiho. Ako TASR informoval Péter Szitás zo sekretariátu primátora, rekonštrukcia bude prebiehať za čiastočnej uzávery miestnej komunikácie do 10. novembra.

Podľa jeho slov je neskôr nutné počítať s úplnou uzáverou miestnej komunikácie, keďže ukončenie prác je naplánované do 15. decembra. „V prípade nepriaznivého počasia alebo výskytu nepredvídaných situácií sa termíny môžu zmeniť. Parkovanie na ulici bude počas trvania stavebných prác obmedzené. Žiadame vodičov motorových vozidiel, aby sledovali dočasné dopravné značenia, umiestnené na miestnej komunikácii a aby počas vykonávania prác od 06.45 do 17.00 h na ulici neparkovali,“ povedal Szitás.

Ako Szitás ďalej informoval, umožnenie nevyhnutného vjazdu do dvora za cieľom vývozu odpadov a podobne počas úplnej uzávery, je potrebné dohodnúť vopred na mieste so stavbyvedúcim zhotoviteľa, alebo v mimoriadne súrnych prípadoch je možné kontaktovať aj Mestský úrad v Komárne na telefónnom čísle 035 2851 372.

(tasr)