Fotky 2010. 12. 07.

Misha – Ako nikdy predtým (+ fotogaléria)

V sobotu 4. decembra sa v komárňanskom Klube Rév uskutočnil komorný koncert obľúbenej slovenskej speváčky Mishi a to pri príležitosti vydania nového albumu s názvom Ako nikdy predtým.

Pred samotným koncertom vystúpil pred takmer stovku divákov predseda Miestneho odboru Matice slovenskej v Komárne Jozef Černek, ktorý v príhovore vyjadril svoju spokojnosť so spoluprácou medzi národmi, keďže sa koncert uskutočnil v priestoroch Domu maďarskej kultúry. Vyjadril tiež presvedčenie, že táto spolupráca bude pokračovať aj v ďalších rokoch. Potom si vzal do ruky pomyselnú dirigentskú paličku a s Dramaťákmi odpremiéroval pieseň k pripravovanému už tretiemu muzikálu, ktorý má nateraz pracovný názov Skrotenie zlej ženy. Pieseň sa volá Vládnu svetu, vládnu nám.

Po takomto začiatku sa začal koncert samotnej hlavnej protagonistky, ktorá najprv za sprievodu Pétera Emmera a Csabu Rácza zaspievala pieseň z dramaťáckeho muzikálu Sen noci svätojánskej, potom sa už začal koncert, ktorým nás sama šarmantne sprevádzala. My vám prinášame malú fotogalériu, ktorú má ‘na svedomí’ Benjamin Kovács.

[galleryview=id:9]

TEXT: Tomáš Kottra
FOTO: Benjamin Kovács