Mesto 2020. 05. 04.

Na otvorenie nového nákupného centra Korzo Komárno sa môžeme tešiť najskôr v lete

Situácia ohľadom koronavírusu skomplikovala fungovanie nielen existujúcich obchodov a prevádzok, ale i tých nových, ktoré ešte len čakajú na otvorenie. Na otvorenie nákupného komplexu Korzo Komárno sa verejnosť mala dočkať v marci alebo v apríli. Nový termín otvorenia zatiaľ nie je úplne známy.

„Radi by sme otvorili začiatkom leta,“ informoval Miroslav Lopata, jeden z investorov. Okrem toho priblížil situáciu ohľadom otvorenia, pri ktorej sa skomplikovalo najmä to, že interiér niektorých predajní ešte nie je zabudovaný, nakoľko majú dodávateľov materiálov zo zahraničia.

V prípade nákupného centra Korzo Komárno, ktorá sa nachádza na Ulici A. Jedlíka,  hovoríme o predajniach ako napríklad už v Komárne známe dm-drogeriemarkt a Jysk, alebo nové CCC s topánkami, Tedi s tovarom do domácnosti, Gate ako predajňa oblečenia a doplnkov a Orion s domácimi potrebami.

Za novým, moderným nákupným centrom stoja dvaja podnikatelia z Komárna. Tomáš Hodúr z firmy COM-KLIMA a Miroslav Lopata z firmy Premier Consulting EU. Obaja majú za sebou úspešné developerské projekty aj priamo v Komárne – predovšetkým obchodné centrum Šeko Center v centre mesta a podnikateľský inkubátor StartUp na Hadovskej ceste.

Zdroj: ahojkomarno.sk