Mix 2020. 12. 15.

Najexkluzívnejší obchod so spodnou bielizňou v Komárne otvoril svoje brány

V druhej polovici novembra otvoril svoje brány Mr & Mrs Jeans Underwear Store predávajúci prémiovú spodnú bielizeň svetových značiek. V predajni, ktorá sa nachádza v srdci Komárna, je dostupná široká škála dámskych i pánskych kolekcií obľúbených značiek. Majiteľka predajne na Palatínovej ulici si prichystala počas mesiaca aj exkluzívnu akciu, vďaka ktorej každý z kupujúcich v kamennej predajni dostane k nákupu dámske nohavičky.

Mr & Mrs Jeans Underwear Store vznikla ako sesterská predajňa obchodu Mr & Mrs Jeans. Tá ponúka už od roku 2005 rifle prémiovej kvality a tak sa predajňa stala veľmi obľúbenou medzi miestnymi. Toto sa jej podarilo aj vďaka svojej širokej ponuke jedinečných kúskov, ktoré sú najčastejšie v podobe ťažko dostupných exkluzívnych svetových značiek za dostupné ceny. Na rovnakej filozofii je vybudovaná aj predajňa Mr & Mrs Jeans Underwear Store, ktorá sa špecializuje na predaj spodnej bielizne a tak víta všetkých, ktorým nie je ľahostajné, čo majú na sebe pod oblečením.

Popri organizácii a jedinečnom vzhľade špecializovanej predajne hovoríme aj o širokej ponuke exkluzívnych značiek, ktoré sú často neľahko dostupné, najmä v Komárne a okolí. Hovoríme tak o značkách ako napríklad Calvin Klein, Tommy Hilfiger, DKNY, Diesel, Sylvia Speidel, Ralph Lauren, Ysabel Mora, Esprit, vagy a Guess. Obchod Mr & Mrs Jeans Underwear Store je tiež výhradným distribútorom vyššie uvedených svetových značiek v regióne. Takto si môžeme vyberať nielen z kúskov prémiovej kvality na jednom mieste, ale môžeme si zaobstarať aj exkluzívne spodné prádlo za rozumnú cenu.

dámskej kolekcii sú dostupné aj odvážnejšie, sexi kúsky, ale rovnako aj spodná bielizeň na bežné nosenie, ktorá je pohodlná a nenápadná pod oblečením nositeľky. Nohavičky, podprsenky, pančuchy, legíny, nočné košele ale aj spodničky, pyžamá, župany, plavky a sťahovacie body sa tiež nachádzajú v ponuke.  

Okrem žien však nezabudli v Mr & Mrs Jeans Underwear Store ani na pánov, pre ktorých je v exkluzívnych boxoch k dispozícii široká škála kvalitných boxeriek, pánskeho spodného prádla, pyžama, oblečenia na bežné nosenie a ponožiek.

Jedinečnú ponuku obchodu so spodnou bielizňou obohacuje aj spodné prádlo z bambusu, dámske a pánske ponožky, ktoré sú nielen jemné na dotyk, ale aj príjemné na nosenie. Majú vynikajúcu savosť a je známe, že sú oveľa ekologickejším riešením ako bavlna.

Kto si ponechal nákup vianočných darčekov na poslednú chvíľu, tak ho poteší skutočnosť, že pri nákupe v Mr & Mrs Jeans Underwear Store v decembri, pribalia ku každému nákupu 1 kus dámskych nohavičiek.

Pre objavenie širokej ponuky Mr & Mrs Jeans Underwear Store odporúčame navštíviť kamennú predajňu na Palatínovej ulici, alebo nahliadnite na ich Facebookovú stránku.

Zdieľajte tento článok z našej facebookovej stránky Ahoj Komárno (KLIK), označte v komentári niekoho, koho by ste prekvapili bonusovým darčekom na Vianoce a vyhrajte niektorý z exkluzívnych darčekových ponožkových setov značky Calvin Klein. Žrebujeme 18. decembra.