Región 2023. 05. 05.

Nevideli ste tohto muža? Je nezvestný!

Občianska stráž Slovenskej republiky počas včerajšieho dňa informovala na svojej Facebookovej stránke o tom, že osoba blízka k pátraciemu tímu je nezvestná. Ide o 39-ročného Tibora Szűcsa z obce Číčov.

Podľa informácií členov Občianskej stráže bol Tibor Szűcs naposledy videný 2. mája 2023 o 20:30 v obci Trávnik. Po telefonáte opustil obec v terénnom vozidle značky Audi Q7 s ŠPZ: KN 749FK. Oblečenú mal tmavomodrú teplákovú súpravu značky Phillip Plein.

V ďalšom príspevku na stránke Občianska stráž Slovenskej republiky sa vyskytli obavy, dokonca pre nálezcom ponúkajú aj finančnú odmenu. „Dnes je to zvláštny prípad… člen rodiny potrebuje pomoc! Od dnešného popoludnia až do polnoci sme hľadali so siedmimi autami – SUV – dronmi, no nenašli sme ho! Teraz cítime, že niečo nie je v poriadku! Neboj sa brat, zajtra pokračujeme a nájdeme ťa! Ak máte nejaké informácie o našom nezvestnom členovi rodiny Tiborovi Szűcsovi, pošlite nám ich do súkromnej správy, vybavíme to diskrétne. Dostanete províziu.“