Mix 2023. 05. 11.

Nové zistenia z prípadu nezvestného podnikateľa: Zhorené auto a krv!

V piatok 5. mája sme informovali na našom webe o nezvestnom Tiborovi Szűcsovi, ktorý bol naposledy videný v obci Trávnik. Portál Startitup uverejnil nové informácie z pátrania po podnikateľovi z obce Číčov.

Podľa informácií členov Občianskej stráže bol Tibor Szűcs naposledy videný 2. mája 2023 o 20:30 v obci Trávnik. Po telefonáte opustil obec v terénnom vozidle značky Audi Q7 s ŠPZ: KN 749FK. Oblečenú mal tmavomodrú teplákovú súpravu značky Phillip Plein.

„Elitní policajti NAKA prišli do obce Trávnik v noci z utorka na stredu. Kukláči vyzbrojení samopalmi uzavreli celé okolie. Policajní technici vošli do jedného z domov v Trávniku. Spolu s nimi na mieste zasahovali aj hasiči a osvecovali okolie domu, ktorý patril nezvestnému Tiborovi Szűcsovi,“ informuje portál Startitup o nových zisteniach.

Podľa medializovaných informácií ide o dom, v ktorom bol Tibor naposledy videný. Samotný dom mal byť jeho, prenajímal ho a v tom čase mal navštíviť nájomníkov pre omeškaný nájom.

Stratitup tiež zistil nasledovné: „Pri dome bola nájdená krv a nábojnica. Či nález súvisí s nezvestnosťou, sa nám zatiaľ zistiť nepodarilo. Startitup však zistil, že policajti v Maďarsku už našli aj auto Tibora Szűcsa. Audi Q7 nezvestného podnikateľa bolo zhorené neďaleko mesta Pápa v Maďarsku, približne 80 kilometrov od obce Trávnik, kde ho naposledy videli.“

Ak máte akékoľvek informácie, kontaktujte políciu na telefónnom čísle 158.