Mesto 2014. 01. 09.

Nová ŠKODA Yeti v komárňanskom autosalóne Heloro – Škoda

Dôkladne prepracovaný model ŠKODA Yeti je od piatku k dispozícii aj pre slovenských fanúšikov značky s okrídleným šípom. Obľúbené kompaktné SUV je prvýkrát v ponuke v dvoch dizajnových variantoch. Elegantná, štýlová verzia ŠKODA Yeti je ideálna do mesta, verziu ŠKODA Yeti Outdoor ocenia dobrodružnejšie povahy.

Požiadali sme Bélu Szüllőa, predajcu autosalónu Heloro – Škoda na Hadovskej ceste v Komárne, aby krátko predstavil nový model a informoval nás o akcii spojenej so zavedením nového typu vozidla:

ŠKODA pokračuje v modelovej ofenzíve hneď v prvých dňoch nového roku 2014. Model Yeti sa ideálne hodí do mestskej džungle, ale nezľakne sa žiadneho povrchu aj mimo spevnených komunikácií.

Najväčšou novinkou modernizovaného modelu ŠKODA Yeti je premiéra dvoch individuálnych dizajnových línií: ŠKODA Yeti a ŠKODA Yeti Outdoor. Medzi hlavné viditeľné rozdiely patria odlišné prvky prednej a zadnej časti. Nárazníky, bočné ochranné lišty a prahy sú lakované vo farbe karosérie, v prípade variantu Outdoor sú bočné lišty a prahy z čierneho plastu. Model ŠKODA Yeti Outdoor ponúka navyše v sériovej výbave strieborné kryty vonkajších spätných zrkadiel, oplastovanie predného a zadného nárazníka alebo integrované predné hmlové svetlomety.

Pre oba nové varianty modelu ŠKODA Yeti je k dispozícii sedem motorov, automobil je ponúkaný s pohonom predných alebo všetkých kolies prostredníctvom spojky Haldex piatej generácie, v kombinácii s mechanickými prevodovkami alebo prevodovkami DSG. Okrem toho sú v ponuke aj nové kolesá z ľahkých zliatin a nové interiérové ​​prvky ako napríklad trojramenné volanty, nové látky, dekory a moderné technické prvky. Ako prvé vozidlo značky ŠKODA môže byť Yeti na želanie vybavený parkovacou kamerou.

Prepracovaná ŠKODA Yeti sa opäť predstaví aj vo verzii GreenLine, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. ŠKODA Yeti 1,6 TDI 77 kW/105 k GreenLine s pohonom predných kolies príde s päťstupňovou manuálnou prevodovkou.

Fanúšikovia modelu Yeti si ho môžu otestovať v našom autosalóne 10. januára 2014 počas dňa otvorených dverí v predĺženej otváracej dobe až do 19:00 hodiny a navyše získať praktický darček. Nové Yeti naši klienti môžu vyskúšať aj po 10-om januári počas otváracích hodín autosalónu, vo všedných dňoch v čase medzi 8-17 h., v stredu 8-18 h. a v sobotu 9-12 hodín – ukončil svoju odpoveď zástupca autosalónu Heloro – Škoda v Komárne.

heloro foto