Mesto 2013. 11. 18.

Nové športové kombi v komárňanskom autosalóne Heloro – Škoda

Už aj na cestách sme mohli vidieť najnovší model populárnych škodoviek – Škodu Rapid Spaceback. Je to ozajstné športové kombi, ako prvý model novej kategórie tohto výrobcu. Požiadali sme Bélu Szüllőa, predajcu autosalónu Heloro – Škoda na Hadovskej ceste v Komárne, aby krátko predstavil nový model a informoval nás o akcii spojenej so zavedením nového typu vozidla:

Vôľa výrobcu bola, aby vonkajšok Rapid Spaceback-u odzrkadlil športový charakter modelu bez svojráznych znakov rodinných vozidiel typických pre škodovky. Vynikajúco splňuje úlohu rodinného vozidla so športovým dizajnom. Preto ho voláme ako športové kombi. Model je kratší, blíži sa k Fabii Kombi, batožinové priestory majú podobný obsah. Vpredu vo Spaceback-u nájdeme osvedčené benzínové motory atmosferické či s turbom, prevodovky s ručným i automatickým radením. Bohatá je vnútorná výbava i škála farieb, obe na vysokej úrovni, u škodoviek obvykle.

Zavedenie Rapid Spaceback-u uskutočňujeme v rámci akcie – Vymeňte staré za nové – naši klienti sa takto môžu dostať k zľave až do 1.500 Eur a poskytujeme veľmi výhodné platobné podmienky tak pri platení v hotovosti, aj pri kúpe na úver. Zľavy a výhody na novú Škodu Spaceback v našej akcii platia na vozidlá, ktoré sa objednali do konca tohto roka. Vyzdvihol by som ešte naše rozšírené garančné služby, ako napr. garanciu mobility – ktorá je platná bez časového obmedzenia na celú Európu.

Populárne sú aj naše skúšobné jazdy, na ktoré sa môžu klienti vopred prihlásiť. Vozidlá môžu vyskúšať počas otváracích hodín autosalónu, vo všedných dňoch v čase medzi 8-17 h., v stredu 8-18 h. a v sobotu 9-12 hodín. Účastníci týchto skúšobných jázd sa dostanú do losovania a môžu vyhrať novú Škodu Rapid Spaceback do bezplatného užívania na jeden rok“ – ukončil svoju odpoveď zástupca autosalónu Heloro – Škoda v Komárne.

skoda octavia (3 of 35)