Mesto 2021. 02. 10.

Novým riaditeľom Comorra Servisu je Gábor Kollár

Na zasadnutí mestského zastupiteľstva sa rozhodlo, že od 1. marca bude riaditeľom Comorra Servisu Gábor Kollár. Pod palcom tak bude mať termálne kúpalisko, plaváreň, klzisko, autokemping a Hotel Panorámu.

Na čelo spoločnosti Comorra Servis bol naposledy 1. októbra 2020 zvolený Pál Banai Tóth, ekonóm a bývalý ekonomický riaditeľ Jókaiho divadla. Po vymenovaní za vedúceho okresného úradu v Komárne  a po vymenovaní do jeho kancelárie 26. októbra sa miesto riaditeľa uvedenej organizácie opäť uvoľnilo.

Potom sa na zasadnutí predstavenstva 4. novembra 2020 rozhodlo, že inžinier Bohumír Kóňa dočasne prevezme vedenie spoločnosti Comorra Servis, pretože túto pozíciu zastával už pred vyhlásením verejnej súťaže predchádzajúceho riaditeľa.

O miesto nového riaditeľa sa uchádzali celkovo 3 ľudia, z nich dvaja splnili podmienky pre zaradenie do užšieho výberu. „Poslední dvaja uchádzači boli pozvaní na osobné stretnutie a vypočutie 20. januára. Nakoniec výbor na základe hlasovania navrhol primátorovi Bélovi Keszeghovi vymenovanie Gábora Kollára. Tento návrh predniesol primátor aj pred poslancami a jeho rozhodnutie prijali,“ povedala Ildikó Bauer pre portál ma7.

Svojho miesta sa Kollár mal ujať už od 1. februára, avšak sa tak stane až od 1. marca 2021.

Zdroj: ma7