Mix 2024. 04. 09.

Obľúbená Laser Aréna je späť! Spolu s večerným klubom ide o najväčší zábavný priestor tohto druhu v Komárne 

Laser Aréna v Komárne je známe miesto pre malých i veľkých, ktoré si obľúbili nielen domáci, ale aj milovníci zábavy a adrenalínu z laser game zo zahraničia. Po roku 2023, kedy bola aréna zatvorená, sa majitelia rozhodli pre veľkolepý comeback, pričom podnik nie len opäť otvorili, ale dokonca ho povýšili na novú – vyššiu úroveň! Laser Aréna s fúziou LA Platinum Club tak prináša zábavu a vzrušujúce programy na 650 metrov štvorcových na treťom poschodí v komárňanskom Shopping Centre. 

Laser Aréna si od apríla obliekla nový outfit. Starí i noví zákazníci sa môžu tešiť nielen na nový, moderný vzhľad priestorov, ale aj nové zameranie, ktoré osvieži portfólio podniku. “V minulosti boli hlavnou cieľovou skupinou rodiny s deťmi, mladí ľudia a firemní klienti na teambuildingy a teraz sa chceme zamerať aj na takých klubovejších zákazníkov, ktorí sú v strednom veku,približujú majitelia. Takto sa k laser game a biliardu pridružil aj nočný klub LA Platinum Club, ktorý sa postará o nočnú zábavu počas piatkov a soboty a kaviareň, ktorá je okrem pondelka a utorka otvorená od 13:00.

Noci v klubovom štýle s LA Platinum Club

Klubové noci ako na dovolenkách už nemusia byť len snom. Priestormi Laser Arény sa po novom bude šíriť aj živá hudba, hudba od DJ-ov, smiech zo stand-up comedy, spev počas karaoke párty a fandenie počas športových zápasov. Vznik klubu a kaviarne LA Platinum Club má na konte Tamás Fekete, ktorý si inšpiráciu priniesol z ďalekej Ameriky, kde dlhšie žil a pôsobil ako diskdžokej. “Spoločne s Veronikou sa nám podarilo vytvoriť moderné nefajčiarske priestory pre nočný a zábavný klub, prvý svojho druhu v Komárne. Vysoký dôraz sme kládli na vizuál, ktorý sme dotvorili moderným a pohodlným sedením, VIP zónou, svetelnými prvkami, LED televízormi pre dokonalý zážitok zo sledovania športových udalostí alebo pri prehrávaní videoklipov počas nočných zábav. Samozrejmosťou je aj priestor na tancovanie a pódium pre DJ-a a rôznych interpretov, hercov, komikov,” opisuje klubové priestory Tamás. Za vyzdvihnutie tiež stojí skutočnosť, že 

LA Platinum Club sa môže popýšiť špičkovým ozvučením, vďaka čomu sa milovníci tanca a dobrej hudby môžu tešiť na príjemný zážitok z diskoték. 

Samozrejmosťou je aj modernizované zápultie, pohodlný nábytok a starostlivo zostavená paleta nápojov a koktailov. “Nápojový lístok je zostavený aj pre najnáročnejšiu klientelu. V bare ponúkame sezónne nealkoholické limonády, alkoholické a nealkoholické koktaily a tiež sa môžeme popýšiť tým, že na bare ponúkame čapované pivo Plzeň, čapované prosecco a aj obľúbenú taliansku kávu Trieste, ktorá u nás mala svoje miesto aj v minulosti,” približujú ponuku majitelia. V chladničkách tiež nebudú chýbať ani zákusky, snacky a menšie sendviče, vďaka čomu neostanete o hlade ani počas pretancovanej noci alebo po výdatnej laser game.

Laser Aréna s ešte lepším zážitkom

Nový vizuál priestorov sa tiahne až k šatni pre hráčov, všetky vesty sú špičkovo vynovené, v budúcnosti sa môžete tešiť na nové herné módy a vzrušujúcu hudbu. Rezervovať svoju laser game pre tím do 12 hráčov môžete prostredníctvom online rezervačného systému, pričom pre dokonalý pôžitok z hry sa odporúča zahrať si 2-3 hry. Všetky podrobné informácie ohľadom laser game nájdete na webovej stránke www.laserarenakomarno.sk. Tak čo, podarí sa vám zapísať na zoznam TOP hráčov?

Laser Aréna a LA Platinum Club budú počas pondelka a utorka zatvorené, avšak počas víkendov sa verejnosť môže tešiť na poriadnu dávku zábavy do neskorej noci a počas týždňa sú priestory dostupné od 13:00 pre kávičkárov, hráčov laser game, športových fanúšikov, či pre organizovanie firemných večierkov, degustácií alkoholických nápojov, ba dokonca aj organizovanie narodeninových a iných osláv s cateringom až pre 100 ľudí! Rezervácie je možné odovzdať prostredníctvom emailovej adresy info@laserarenakomarno.sk alebo na telefónnom čísle +421911555240