Mix 2019. 07. 27.

Tipy pre zamračený letný deň

Nasledujúce dni nám sľubujú niekoľko zvratov v počasí, čo znamená nečakané zmeny letných plánov. Aký by mohol byť tvoj náhradný program, keď počasie nedopraje slnečné lúče a jasnú oblohu?

Rovnako adrenalínu, viac bezpečnosti
Aj v letných mesiacoch je často vyhľadávaný obľúbený paintball, no v daždivom počasí to nie je zrovna optimálna forma zábavy. Našťastie v Komárne sídli Laser aréna, ktorá ponúka rovnako veľa zábavy, pohybu a adrenalínu, len pod strechou a bez zbytočných modrín. Preto ak ti búrka prekazila práve paintball, nevešaj hlavu a skús streľbu lasermi!

Plavci trénujú v každom počasí
Pri nižších teplotách len málokto zamieri na kúpalisko. Studený vánok a zatiahnutá obloha sú správnym receptom pre poriadne prechladnutie. Čo však bude s tvojou plaveckou „kondičkou“? Obnovená plaváreň alebo uvoľnená atmosféra neďalekého patinského wellnessu ti zabezpečí správne podmienky pre tréning aj v nepriaznivých podmienkach, aj keď „kúpaliskové opálenie“ v plavárni, bohužiaľ, nezískaš.

Zážitky z parku aj pod strechou
Komárňanský detský park je už niekoľko generácií obľúbeným ihriskom v centre mesta. Mokré šmykľavky a hojdačky však odradia úplne každého. Aby deti neprišli o tento ihriskový zážitok, vyskúšaj s nimi Jumpland v Olymp Centre a ušetríš tak nejeden preplakaný deň!

Tenis aj bez kurtu
Je pravda, že squash je vo svojej podstate od tenisu odlišný, no je to ideálna náhrada v chladnom počasí. Presmeruj teda svoju trasu z kurtov do Bow Gardenu a ich squash centra! Neprídeš ani o dôležitý tréning a obmeníš svoju bežnú rutinu.

Aké máš tipy na nečakané zmeny v programe v Komárne ty? Podeľ sa o ne s ostatnými Komárňanmi v komentároch na Facebooku.

Zdroj: olympcenterkn.sk