Mix 2020. 08. 13.

Olymp Center rozšíril svoj Jumpland. Deti i dospelí sa môžu tešiť na najväčší trampolínový park v okolí

Obľúbené rodinné zariadenie Olymp Center je v povedomí Komárňanov už od roku 2013. Multifunkčné centrum ponúka možnosti pre relax, šport a zábavu, rovnako pre deti a dospelých. Majitelia sa rozhodli ulahodiť práve deťom, a to rozšírením priestorov ich pôvodného Jumplandu, teda trampolínového parku.

Trampolínový svet Jumpland patrí medzi obľúbené časti Olymp Centra a nakoľko sú majitelia tohto komplexu, Richard a Michal Riszdorferovci, otvorení novým možnostiam, rozhodli sa pre rozšírenie práve tohto priestoru. „Trampolínový park sme rozšírili najmä pre deti nad 10 rokov, pretože z pôvodného už tieto väčšie deti vyrástli. Samozrejme je park vhodný aj pre menšie deti a je nadimenzovaný tak, že je dostupný aj pre dospelých,“ hovorí o výhodách nových trampolín jeden z majiteľov Olymp Centra, Richard Riszdorfer. Jumpland sa vďaka prácam rozšíril až o 13 trampolín, jednu trampolínu s basketbalovým košom, o lezeckú stenu, ninja dráhu, hracie automaty pre deti a pingpongový stôl.  Dostupné budú aj pôvodné trampolíny a preliezky, ktoré si aj naďalej môžu vychutnať menšie deti.

Pre komplexnosť Jumplandu boli potrebné väčšie zmeny, a to pristavanie ďalších priestorov. „K pôvodnej budove sa pristavala nová hala, zo strany detského parku. Tým pádom sme otvorili bočnú stranu a zvýšili sme hraciu plochu pre deti o 500 m2. Takže teraz tam nájdu zábavu aj väčšie deti,“ približuje práce na Jumplande Richard. Jumpland sa vďaka týmto prácam rozprestiera na celkovej ploche 900 m2. Tuto záujem o najmenších členov rodiny stále nekončí. Jumpland je dostupný aj na narodeninové a iné oslavy. Doteraz ponúkal Olymp Center tri miestnosti na prenájom, ale rozšírením priestorov vznikla aj štvrtá. „Prenájom priestorov na oslavy funguje aj naďalej. V závislosti od počtu detí a ich preferencií sa prenajímajú priestory na dve až tri hodiny,“ hovorí Richard o záujme klientov. Deti a dospelých môže potešiť aj správa, že brány Jumplandu sú otvorené nielen počas celého týždňa, ale aj počas sviatkov. O zábavu detí tak bude postarané takmer každý deň v roku.

Vstup do Jumplandu je rozdelený na jednotlivé zóny. V prípade základnej zóny hovoríme o 5€ na hodinu a počas každej ďalšej hodiny je príplatok 1€. Ďalšie zóny Jumplandu sú dostupné za 2€ na hodinu alebo za 3€ na dve hodiny. Rodičia sa v zábave môžu pridať na trampolíny ku svojim deťom za 5€ a vstup do Jumplandu je povolený vždy počas celej hodiny.

Olymp Center avšak okrem Jumplandu ponúka možnosti pre celú rodinu. Pre páry a skupinky je dostupné wellness centrum s bazénom, saunami a jakuzzi. Dostupné sú aj doplnkové služby ako pedikúra, manikúra, kozmetika a masáže. Medzi dospelými je celoročne obľúbené fitness centrum, kde si s olympijskými bratmi Riszdorferovcami môžu priaznivci športu zacvičiť aj skupinový CrossFit. Pre deti je pripravený bazén aj pre účel plaveckých kurzov s kvalifikovanými plaveckými inštruktormi.

Jedinečný rodinný komplex Olymp Center s vynoveným Jumplandom nájdu návštevníci na adrese Ul. Roľníckej školy 1096, Komárno. Pre viac informácií je dostupná webová adresa www.olympcenterkn.sk, personál na emailovej adrese rriszdorfer@gmail.com alebo telefónnom čísle +421 908 941 168. Aktuálne dianie v Olymp Centre a ponuka služieb je viditeľná na Facebooku OLYMP Center.

(PR)