Mix 2019. 07. 08.

Jún v Komárne

Prvý letný mesiac je úspešne za nami a druhý je už v plnom prúde. Prázdninová sezóna sa pre mnohých začala až teraz, prečo sa však neobhliadnuť a opäť prežiť tohtoročné júnové Komárno aspoň z fotiek?

Jún na komárňanskom Instagrame vyzeral presne tak, ako si ho tradične predstavujeme. Fotografie zo začiatku svadobnej sezóny, nebeských divadiel sprevádzaných pestrými farbami a bleskami, či zábermi zo športových a rekreačných aktivít (nielen) miestnych. Niektorí používatelia nám pripomenuli napríklad aj to, že niekedy je treba zmeniť uhol pohľadu, a pred očami sa nám vykreslí úplne nový svet. Nuž, posúď sám!

Ako hovorí popis fotografie, táto stavba na prelome ulíc Jókaiho a Františkánov dozaista pôsobí ako z Pyrenejského polostrova! Načo chodiť do Španielska, keď máme jeho krásy rovno pod nosom? 
Mnohí si leto bez športu nevedia ani predstaviť. Niet nad pohodový cyklistický alebo korčuliarsky výlet po hrádzi. Vedel si, že po tej popri Váhu sa dostaneš až ku kolárovskému mlynu?
Tento rok sme mohli na viacerých miestach pozorovať ojedinelý prírodný jav nočných svietiacich oblakov. Ak si ho nepostrehol, naši miestni fotografi ho zachytili napríklad aj takto.

Búrky a leto idú ruka v ruke. Dážď je často vyslobodením a úľavou po rozhorúčenom dni, ktorých sme mali v júni neúrekom. Búrky však môžu byť nebezpečné, preto foť nebeské divadlo s rozumom!
Západy slnka ako z prímorských letovísk sme mohli v Komárne uplynulý mesiac vidieť niekoľkokrát. Doslova raj pre fotografov a romantikov…
Spomínaná svadobná sezóna minulý mesiac začala a stále pokračuje. Všetkým novomanželom samozrejme blahoželáme a prajeme do budúcna len to najlepšie!
Horúce dni nás budú sprevádzať celým letom, preto sa chop svojej obľúbenej zmrzliny, podľa možností uteč k vode a uži si ho!

Zdroj: Instagram