Kultúra 2020. 05. 25.

Premiéra v Komárne: Ahojszia na Instagrame odvysiela naživo koncert kapely Luisville Story

V rámci série rozhovorov, ktoré sa už pravidelne konajú každú stredu na našom Instagrame, sme sa rozhodli priniesť niečo, čo tu ešte nebolo. Okrem rozhovorov sme Vám chceli priniesť aj kultúrny zážitok, a ten sa nám podarí v spolupráci s kapelou Luisville Story z Komárna.

https://www.facebook.com/LuisvilleStoryLVS/videos/2703465973273561/

Chlapci sú v hudobnom svete ako kapela od roku 2017. Po nejakom čase sa pôvodná zostava pomenila a od roku 2018 pôsobia v zostave Robert Vida – spev/gitara, Samuel Szabó – basová gitara, Mojmír Ivaniš – bicie/sample, József Angyal – gitara/vokál ako Komárňanská kapela. Kapela hrá modernú rockovú hudbu s prvkami elektroniky a popu.

Medzi najväčšie úspechy kapely sa radí účasť vo finále celoslovenskej súťaže Košický zlatý poklad, kde sa minulý rok zo 156 prihlásených umiestnili v TOP 6. alebo aj zaradenie medzi Objavy Slovenskej rockovej scény na rádiu Anténa Rock, kde môžete počuť aj ich singel Povstanem.

Najnovšie je známa ich skladba Spoveď, v ktorej videoklipe môžete vidieť aj zábery z Komárna.

Na prenos online koncertu kapely Luisville Story sa môžete tešiť v STREDU o 20:00 na Instagrame 👉https://www.instagram.com/ahojszia/👈 . Chalani nám nielen zahrajú svoje najväčšie hity, ale aj nám zodpovedajú zopár otázok. Tešíme sa na Vás!