Kultúra 2014. 05. 24.

Oficiálna a pravá skupina Boney M. koncertuje v Nesvadoch

Jedným z najväčších prekvapení tohto ročného medzinárodného hudobného festivalu Tűzvirág v Nesvadoch je vystúpenie svetoznámej skupiny Boney M.. Koncert legendárnej skupiny 70. a 80. rokov na čele s fantastickou speváčkou Liz Mitchellovou sa uskutoční dňa 31. mája začiatkom o 21.00 hodín na veľkom pódiu festivalu.

Vzhľadom k tomu, že po ohlásení koncertu sa objavili pochybovačné hlasy o pravosti skupiny, opýtali sme sa organizátorov, kto vlastne bude hrať svetoznáme evergreeny diskotékovej hudby, ako sú Daddy Cool, Sunny, Ma Baker, Rivers Of Babylon, Rasputin.

Na veľkom pódiu uvidíme oficiálnu skupinu Boney M., čiže formáciu speváčky Liz Mitchellovej, a pod menom Boney M. feat. Liz Mitchell koncertujú po celom svete. Neprichádza do úvahy, že by vystúpil nejaký revival band – znela odpoveď.

Najjednoduchšie bude, keď sa o tom presvedčí každý sám vlastnými očami i ušami priamo na koncerte.

Na festivale okrem skupiny Boney M vystúpia ešte najznámejší maďarskí interpreti ľudovej zábavy, jedna z najznámejších hudobných skupín z Maďarska Neoton Família, spevák Caramel taktiež z Maďarska a domáci Rytmus. Vstupenky na koncerty sú v predpredaji v sieti Ticketportal už len do 25. mája. Po tomto termíne vstupenky samozrejme bude možné zakúpiť aj v mieste podujatí.