Mesto 2015. 03. 12.

Psík, ktorý sa trápil vo vodnej nádrži, je už doma! (+video)

Po psa, ktorého po troch dňoch vytiahli z vodnej nádrže, si prišli majitelia. 

Sučka Lisa je po trojdňovom trápení konečne doma. Zatúlaný pes sa nešťastne dostal do betónovej vodnej nádrže, kde prežila zrejme až tri dni. Tak dlho ju údajne počul v okolí vyštekávať sused. Majiteľa identifikovali za pomoci čipu.

„Ďakujem každému, kto nám pomohol! Hľadali sme ju všade, aj sme jej stratu nahlásili. Manžel bol o ôsmej ráno v útulku, ale mohli sme si ju vyzdvihnúť až  jedenástej, pretože až vtedy prichádza vedúca útulku. Sme veľmi šťastní, že sa našla, veď už sedem rokov je členom našej rodiny,“ napísala v komentári pod náš článok šťastná majiteľka.

Lisu prišli po troch dňoch v nádrži vytiahnuť požiarnici. Sučka bola najprv na svojich záchrancov agresívna, no po chvíli pochopila, že jej nebezpečenstvo nehrozí. Zachránenú sučku odovzdali pracovníkovi mestského úradu a ten ju odviezol do útulku. Tam sa o ňu postarali a ošetrili.

UPDATE: Prihlásil sa majiteľ psíka!
„Ďakujem každému za pomoc! Hľadali sme ju všade a nahlásili sme aj jej stratenie. Manžel bol ráno o 8-mej v útulku, ale sme ju, žiaľ, nemohli dostať, lebo vedúca príde okolo 11-tej. Som veľmi šťastná, že sa našla, veď už sedem rokov je členkou našej rodiny. LISA je od teraz hrdinkou. Ďakujeme!!!!!” – napísala do komentára pod náš článok majiteľka psíka.

UPDATE 2: Fena je už doma!
„Už sme dorazili domov. Všetko je v poriadku. Je však pravdou, že je ešte vystresovaná, chudera je dosť smutná. Ešte raz ďakujeme všetkým za pomoc.” – napísala v odkaze majiteľka feny LISA na náš portál.

//