Mesto 2016. 11. 03.

Samoobslužná práčovňa v Komárne? Ver mi, skvelý nápad!

V zahraničí je už bežnou praxou, že ľudia neperú doma, ale v samoobslužných práčovniach. Prichystajú si špinavé oblečenie, prací prostriedok, aviváž, zoberú ho do práčovne, vhodia žetón a potom si už len čítajú, surfujú na internete alebo skočia na nákupy. Keď práčka doperie, preložia svoje voňavé veci do sušičky a už ho potom ani nemusia vešať, aby sa usušilo. Ušetria tak na vode, elektrine i kúpe či opravách samotnej práčky.

Takáto služba v práčovni Laundrette je už aj v našom meste, na sídlisku VII, na Meštianskej ul. č. 3016, v malých domoch so zelenou strechou na konci ulice.

unnamed-7

Kto u nás nemá práčku? Napríklad ten, kto žije v malej garsónke, kde by ešte práčku možno napchal, no kam ho vyvesiť? Môže to byť aj čerstvo rozvedený, sám žijúci muž, pracovník z iného regiónu alebo študent, ktorému samoobslužná práčovňa vie vo veľkom uľahčiť život.

unnamed-5

Aj ženám s rodinou môže pomôcť takáto samoobslužná práčovňa, i keď majú doma práčku. V práčovni na „sedmičke“ je totiž zariadenie s kapacitou 18 kg bielizne a aj rovnako veľká sušička.

Občas treba vyprať aj posteľné prádlo, čo pri štvorčlennej rodine znamená dve či tri prania. Nehovoriac o sušení. Sem donesiete posteľnú bielizeň, pribalíte si aj uteráky a za pár hodín bude všetko čisté, suché. Možno sa vám do práčky vojde aj paplón a vankúš, ktoré taktiež treba z času na čas vyprať. Aj v zime.

unnamed-6

Práčovňa je príjemne zariadená, je tu zdarma na WiFi sieť a aj detský kútik pre najmenších.

Žiješ sám/sama? Si turista? Študent? Robotník? Nemáš kde prať? Nikdy sa na čas neusuší tvoje prádlo? Dones si so sebou svoj obľúbený prací prášok a per v samoobslužnej práčovni Laundrette!

unnamed-4

Cenník:
Pranie 6 kg – 3 euro
Pranie 18 kg – 6 euro
Sušenie 10-18 kg – od 3 eur

Otváracia doba:
Pondelok-piatok: 08:00 – 18:30
Sobota-nedeľa: 09:00 – 12:30

Kontakty:
Telefón: 0948 096 332
Facebook: Launderette samoobslužná práčovna

(HDA)