Šport 2013. 05. 25.

Skvelý štart do sezóny pre Subaru Rally Team Komárno

Komárňan Mário Csente so spolujazdcom Petrom Tešinským a ich teamom SUBARU RALLY TEAM KOMÁRNO si lepší začiatok tohtoročnej sezóny ani priať nemohli! 

IMG_7538 (1)

V rámci úvodnej súťaže, ktorá sa konala v maďarskom meste Eger vyhrali prvé miesto vo svojej triede. Na druhom podujatí Rally Prešov, ktoré sa konalo začiatkom mája získal team z celkového počtu 42 posádok siedme miesto a striebro v triede 3 z celkového počtu posádok 7.

Po dvoch podujatiach v šampionáte SR sa slovensko – česká posádka nachádza v absolútnom poradí na siedmom mieste a v triede produkčných vozidiel na prvom mieste.

V dňoch od 31.5. – do 1.6. odštartuje ako tretie podujatie šampionátu DMACK RALLY 2013 – Majstrovstvá Slovenska Rally Tríbeč. Ide o divácky veľmi atraktívny pretek, ktorý je pre fanúšikov z okresu Komárno najbližším a predstavuje pre nich jedinečnú príležitosť ako prísť podporiť team SUBARU RALLY TEAM KOMÁRNO a vidieť slovenskú špičku.

Fanúšikovia tentoraz nemusia absolvovať dlhočizný presun celou republikou, stačí im len hodinka v aute a už budú v mieste konania tretej súťaže., ktorá pre divákov ponúka veľmi atraktívnu mestskú rýchlostku. „Veríme, že náš team príde podporiť , čo najvačší počet divákov, ich podpora je pre nás veľmi doležitá a motivuje nás k čo najlepším výkonom,“ vyznal sa Mário Csente.