Šport 2012. 02. 17.

Szilárd Németh "poľuje" na futbalové talenty pre Manchester United!

Komárňanský rodák, bývalý hráč bratislavských klubov Slovan a Inter, anglického Middlesbrough a nemeckého Aachenu sa s vrcholovým futbalom nerozlúčil ani po oficiálnom ukončení hráčskej kariéry.

Szilárd Németh, ktorý odštartoval svoju bohatú kariéru profesionálneho futbalistu v tunajšom klube KFC Komárno, pracuje pre jeden z najslávnejších futbalových klubov na svete – Manchester United. Ako sa ale k zaujímavému jobu pre futbalového giganta dostal, nechcel bývalý reprezentant Slovenska konkretizovať. „K mojej práci pre Manchester United sa nechcem vyjadrovať. Nemám o to jednoducho záujem,“ odmietol Szilárd konkretizovať svoju náplň práce.

Jeho bývalý manažér Karol Csontó bol o trochu zhovorčivejší, no detaily prezrádzať tiež nechcel. “Už vyše pol roka tam pracuje ako hlavný skaut pre Maďarsko, Slovensko a Česko,” povedal pre Hospodárske noviny bývalý Némethov manažér. Ako zrejmú cestu k “jobu snov” označil Szilárdove pôsobenie v najvyššej anglickej súťaži.

Môžeme tak s nádejou konštatovať, že ak by sa v Komárne objavil veľký futbalový talent, jeho cesta do mládežníckej akadémie Červených diablov môže byť o kúsok jednoduchšia a Komárno ponúkne svetu ďalšieho skvelého futbalistu!

ZDROJ: hnonline.sk

Vyjadrite svoj názor