Kultúra Dél-komárom 2024. 05. 14.

Už tento víkend sa malí i veľkí môžu tešiť na LEGO dni v Komárome!

Cez víkend 18. a 19. mája, teda v sobotu a nedeľu, sa v maďarskom Komárome, Arany 17th EventCentra, opäť predstaví výstava LEGO® stavebníc. Ide o najväčšiu zbierku lego kolekcie v Maďarsku!

Za obdobie od poslednej návštevy pribudlo na výstave viac ako sto nových stavebnicových budov, pôjde teda o zatiaľ najväčšiu výstavu zo série, kde si malí aj veľkí môžu pozrieť množstvo unikátnych lego výtvorov z takmer 2 000 000 dielov.

Malí, starí, starí aj mladí si vďaka rôznorodým témam nájdu svojho obľúbenca.

Vystavovatelia prezentujú filmové a videoherné scény v jedinečnej forme. Návštevníci sa môžu stretnúť so superhrdinami zo svetov Marvel a DC, od Harryho Pottera až po ikonické scény z Hviezdnych vojen, ale aj filmové klasiky ako Kevin zo série Sám doma. Dostupné budú aj gigantické stavby a známe stavby sveta. Navyše tí, ktorí majú radi stroje a vozidlá, si môžu listovať v nekonečnej kolekcii množstvo pohyblivých štruktúr.

Účastníci podujatia sa môžu zahrať v jedinečnom kreatívnom kútiku a herni v Maďarsku. Okrem stavebnicových konštrukcií rôznych veľkostí je možné postaviť aj jedinečne navrhnuté konštrukcie a kto chce stavať bez návodu, môže využiť horu kociek. Aj mladšie ročníky majú možnosť stráviť kvalitný čas s rodičmi na hracej podložke s kockami Duplo®.

Dostupné v sobotu a nedeľu od 9:00 do 18:00!

Informácie o vstupenkách TU!

Zdroj: sziakomarom.sk