Mix 2019. 11. 25.

V Cargo Outlete nájdete tisíce značkových odevov za bezkonkurenčné ceny

Koncom októbra otvoril svoje dvere Cargo Outlet v Komárne, a ponúka tisíce značkových odevov na takmer 800 m2 za neuveriteľne nízke ceny. V obchode na Hadovskej ceste nájdete na jednom mieste oblečenie na rôzne príležitosti, pre deti i dospelých.

Posledné trendy ukazujú, že ľudia čím ďalej, tým častejšie navštevujú obchody, v ktorých nájdu všetko pod jednou strechou. Podľa manažérky obchodu práve táto myšlienka inšpirovala filozofiu Cargo Outletu, kde si zákazníci môžu vybrať zo širokého sortimentu rôznych značiek a typov oblečenia za mimoriadne prijateľné ceny.

„Našim hlavným cieľom v Cargo Outlete je poskytnúť zákazníkom široký výber zo sortimentu v rozľahlých priestoroch. Práve preto sme si vybrali obrovskú halu na Hadovskej ceste. Okrem toho ponúkame produkty za ceny, ktoré nie sú alebo sú len zriedkavo dostupné pre zákazníkov na iných miestach, “ uviedla Monika Magyarics, manažérka pre Cargo Outlet.

cesta k nám

Körforgalomtól a Cargo Outletig!Od kruhového objazdu do Cargo Outlet!

Uverejnil používateľ Cargo Outlet Pondelok 4. novembra 2019

V novootvorenom obchode je veľmi bohatý výber značiek. V Cargo Outlete nájdete okrem oblečenia na bežné nosenie aj príležitostné kúsky. „Ponuku v Cargo Outlet zostavujeme sami. V ponuke máme oblečenie pre mužov, ženy a deti, bez ohľadu na typ oblečenia. Medzi značky na bežné nosenie zaraďujeme s.Oliver, Tom Tailor alebo Mustang, pre športové oblečenie je tu Adidas, Nike a Under Armour a z luxusných značiek to je Guess, Marciano, Desigual a Armani. Neustále však konzultujeme s novými výrobcami a spoločnosťami, aby sme rozšírili našu ponuku,“ dodala Monika Magyarics.

Na rozdiel od väčšiny obchodov je ponuka Cargo Outletu aktualizovaná niekoľkokrát denne v závislosti od toho, o čo majú zákazníci záujem. S nástupom chladnejšieho počasia sa teraz zameriavajú predovšetkým na zimné oblečenie, ale samozrejme tu nájdete aj jarné a letné oblečenie. V predajni na Hadovskej ceste nájdete aj doplnky z populárnych módnych domov ako Valentino a Rocco Barocco vrátane tašiek a peňaženiek. „Momentálne pracujeme na hodnotení potrieb, na základe čoho budeme aj naďalej upravovať ponuku. Už teraz je však zrejmé, že zákazníci obvykle opúšťajú náš obchod s veľkou spokojnosťou. Niet divu, keď si dokážu nakúpiť oblečenie rôznych značiek a dobrej kvality za skvelé ceny, “uviedla manažérka.

Cargo Outlet je otvorený každý deň v týždni od 10:00 do 20:00. Ďalšie informácie a najnovšie ponuky nájdete na Facebookovej stránke Cargo Outlet alebo na jej webovej stránke.