Región 2018. 09. 17.

V sobotu 22. septembra budú vlaky RegioJet voziť cestujúcich úplne zadarmo

RegioJet sa zapája do Európskeho týždňa mobility. Verejnosti chce predviesť výhody alternatívnej železničnej dopravy, a preto bude počas celej soboty voziť všetkých cestujúcich na najvyťaženejšej linke medzi Bratislavou, Dunajskou Stredou a Komárnom úplne zadarmo. Vlaky môžu využiť aj obyvatelia Bratislavy v rámci dopravy po meste. 

Súkromný dopravca RegioJet sa tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility. Počas celej soboty 22. septemba budú žlté vlaky na najvyťaženejšej linke S70 z Bratislavy do Kvetoslavova, Dunajskej Stredy a Komárna voziť všetkých cestujúcich úplne zadarmo. RegioJet chce verejnosti predviesť výhody alternatívnej a ekologickej formy dopravy oproti cestovaniu autom a prilákať na železnicu ďalších potencionálnych cestujúcich.

„Počas celého dňa očakávame vysoký nápor záujemcov, a preto budeme naše vlaky v prípade potreby operatívne posilňovať. Cestujúci si na stanici nemusia kupovať ani zháňať žiadne cestovné lístky, stačí im len nasadnúť do žltého vlaku a odviezť sa. Všetky náklady spojené s touto osvetou cestovania verejnou dopravou pritom kompletne zaplatí RegioJet z vlastného vrecka“ – stojí na stránke.

(regiojet.sk)