Mesto 2022. 02. 14.

Valentín v Komárne? V centre mesta sa zaľúbenci môžu tešiť na atraktívny program

Deň svätého Valentína bude v tomto roku v Komárne netradičný, na zaľúbencov čaká množstvo prekvapení. Darčeky nie sú pripravené len pre mladých, aj skôr narodení zaľúbenci dostanú osobitnú pozornosť.

Deň zaľúbených oslavujú na celom svete 14. februára, v deň svätého Valentína. V súčasnom svete plnom zlosti, protikladov a napätia musíme venovať zvláštnu pozornosť pozitívnym emóciám, hovoriacim o láske, spolupatričnosti a dôvere.

Zaľúbeným párom bude v Komárne v tomto roku venovaná mimoriadna pozornosť. V pondelok 14. februára od druhej do šiestej hodiny popoludní očakávajú dvojice v centre mesta. Zaľúbenci si môžu urobiť snímku Selfiecamom, ktorú môžu oživiť rôznymi veselými doplnkami. V prípade priaznivého počasia sa bude fotenie konať na námestí pred Dôstojníckym pavilónom, ak bude počasie zlé, fotenie prebehne v kaviarni Locals.

Fotiace páry dostanú rôzne darčeky. Nápojové lístky do reštaurácií v centre mesta, lístky do kina či spoločnú vstupenku na klzisko. A na cestu dostanú čokoládu v tvare srdca.

Láska však kvitne v každom veku a preto páry nad 60 rokov, ktoré sa podujmú na fotenie, dostanú osobitný darček, vďaka ktorému môžu prežiť romantický večer.

Zdroj: Mesto Komárno