Región 2014. 04. 23.

„Vitajte u značky OPEL!“

Spoločnosť Motor-Car Nové Zámky pôsobí v oblasti predaja áut v našom regióne od roku 1997. Zastrešuje predaj vozidiel značky Opel a Mercedes-Benz. Ich filozofia spočíva v predaji kvalitných produktov v spojení s poskytovaním kvalitných služieb, pričom najväčší dôraz kladú na spokojnosť zákazníkov.

open nz

„Značke Opel sa darí zvyšovať trhový podiel aj napriek klesajúcej tendencii tuzemského trhu. Na pozitívnych výsledkoch v SR i v Európe majú najväčšie zásluhy nové, kvalitné a atraktívne modely, ktoré nedávno nabehli do výroby a teraz sa začínajú naplno presadzovať v predajných štatistikách“ – privítal nás Tomáš Polák, vedúci predaja vozidiel Opel na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch. Jedným dychom dodáva – „Súčasným hitom je kompaktné SUV Opel Mokka. Veľmi pozitívne prijali naši zákazníci aj extrémne individualistický mini-model ADAM i luxusný kabriolet Cascada.

open nz-4

Zákazníkom ponúkajú široké portfólio produktov, či už sú to vozidlá osobné alebo úžitkové, skladové alebo vyrobené podľa špecifických požiadaviek klienta. Model Corsa v kategórii malých vozidiel a Astra v nižšej strednej triede sa predávajú najúspešnejšie. V kategórii jednopriestorových rodinných vozidiel vyniká nová Meriva s praktickými protichodne otváracími bočnými dverami. Meriva bola prednedávnom ocenená ako najspoľahlivejšie vozidlo vo svojej kategórii. Mini-model Opel ADAM, nie je určený len pre mladých a môže sa pýšiť jedným svetovým primátom: počet farebných variácií a výbav je vyše 70 tisíc. Na vrchole modelovej rady stojí ikonický Opel Insignia.

open nz-9

Úžitkové vozidlá značky Opel – modely Combo, Vivaro a Movano vynikajú svojou hospodárnosťou a spoľahlivosťou. Pomer ceny a úžitkovej hodnoty patrí k najlepším. Veľmi úspešné Vivaro prejde generačnou obmenou v auguste tohto roka.

open nz-5

Samozrejmosťou je aj široká ponuka možností financovania prostredníctvom značkového finančného partnera OPEL Finance.
Najobľúbenejšou formou je nákup vozidla na takzvané „tretiny“ – podotkol T. Polák – „Medzi výhody patria najmä nižšie úročenie, možnosť individuálneho dojednania spôsobu financovania a výhodné poistné sadzby. Okrem predaja nových a ojazdených vozidiel zabezpečujeme komplexné servisné služby, vrátane likvidácie poistných udalostí – všetko pod jednou strechou! Garančné prehliadky, servisné či opravárske práce sa vykonávajú priamo v našej prevádzke vo vopred dohodnutých termínoch a v čo najkratšom možnom čase“.

open nz-3

Dozvedeli sme sa ďalšiu novinku! Chevrolet v Európe končí a Európsky trh prenechá sesterskej značke Opel. Aktivity spojené s predajom vozidiel Chevrolet budú ukončené koncom roka 2015. Dôvodom tohto rozhodnutia je snaha materskej spoločnosti GM o posilnenie pozície značky OPEL na európskom trhu.

open nz-8

A preto sme sa rozhodli aj my podporiť túto snahu a pre Komárňanov i ostatných záujemcov z okolia sme pripravili zaujímavé akcie. Napríklad pri kúpe nového vozidla Opel ponúkame majiteľom áut Chevrolet ďalšie benefity nad rámec aktuálnych akcií. Výhody platia na všetky modely a jedinou podmienkou je preukázanie kópiou technického preukazu, že bol, respektíve je majiteľom Chevroletu. Špeciálne podmienky máme pripravené pre podnikateľov a vybrané skupiny zákazníkov, ako sú napríklad lekári. Navyše každý klient z Komárna ako bonus dostane plnú nádrž PHM“ – ukončil rozhovor zástupca autosalónu Opel.

open nz-2

Vyjadrite svoj názor