Mix 2021. 01. 25.

Všetky financie pod jednou strechou? U Universalu to je možné!

V dnešnom svete je veľmi jednoduché sa stratiť v mori finančných služieb. Čo všetko je potrebné pre zabezpečenie si finančnej stability, aké poistenie je výhodné pre náš domov a ktoré finančné služby sú na príťaž? Tieto otázky si jednoznačne položil už nejeden z nás. Odpovede na tieto, a aj iné otázky ohľadom financií, vedia zodpovedať odborníci z komárňanskej pobočky spoločnosti Universal maklérsky dom.

Rok 2020 bol pre mnohých veľkou výzvou, avšak vďaka svojim takmer 10-ročným skúsenostiam sa komárňanská pobočka spoločnosti Universal maklérsky dom popasovala s obmedzeniami a svojim klientom bola veľkou oporou. Daniel Pálmay, regionálny riaditeľ pobočky v Komárne hovorí, že situácia prinútila ľudí k vyššiemu záujmu o finančnú gramotnosť a atraktívnymi sa pre verejnosť stali najmä služby v rámci poistení, úverov a dlhodobých investícií. „Našou prácou je nie len uzatvárať zmluvy. My našich klientov aj učíme, usmerňujeme, pomáhame im v nečakaných situáciách a toto je našou pridanou hodnotou.“

Klient sa na agentov môže obrátiť hocikedy, či už so škodovou udalosťou alebo refinancovaním úveru, pričom aj agenti sa radi obracajú na svojich klientov s aktuálnymi akciami. „Radi sa obraciame na našich klientov, ktorí o to majú záujem, aj s jednotlivými kampaňami. Aktuálne šírime osvetu ohľadom investovania do ETF fondov a o našej akcii na životné poistenie, vďaka ktorej vieme dať klientom zľavu až 70% z bežnej ceny poistenia,“ hovorí Daniel Pálmay o atraktívnych službách v spoločnosti. Cennou pomôckou v starostlivosti o klientov sa počas koronavírusu stala aj aplikácia iŠanón, kde klienti môžu ukladať svoje zmluvy v elektronickej podobe. „Okrem toho vieme vďaka tejto aplikácii uzatvárať niektoré zmluvy aj tak, že sa s klientom vôbec nemusíme stretnúť, upresňuje Pálmay.

A aké nové služby ponúka Universal maklérsky dom Komárno od roku 2021? „V rámci našich služieb plánujeme od januára spustiť aj prepis motorových vozidiel. Táto služba bude primárne určená pre našich existujúcich i budúcich klientov, pričom hovoríme o komplexnom servise finančných služieb, ktoré sa vozidla týkajú. Bonusom, v tomto prípade, je tiež aj výhodnejší poplatok pri prepise. Hovoríme približne o polovičnej sume,“ približuje Daniel Pálmay.

V prípade noviniek v rámci Universalu v Komáre, jednoznačne stojí za spomenutie aj predstavenie nových, priestranných a slnečných priestorov, ktoré vznikli po spojení jednotlivých pobočiek. „Vďaka priazni našich klientov a záujmu o naše služby sa nám na začiatku roka 2021 podarilo presťahovať do nových priestorov na poschodí, v budove komárňanského Šeko centra. Aj naďalej sa takto tešíme na našich stálych i nových klientov,“ hovorí Daniel Pálmay. Nové priestory ponúkajú viacej miesta aj pre pracovnú silu vo finančnom svete. Regionálny riaditeľ komárňanskej pobočky spoločnosti Universal maklérsky dom sa tak teší aj na nových zamestnancov.

Daniela Pálmayho a jeho odborný tím je možné nájsť na novej adrese Mederčská 4987/4, v komárňanskom Šeko center. Môžete ho kontaktovať aj na telefónnom čísle +421 908 761 783 alebo na emailovej adrese palmay@universal.sk.