Mesto 2011. 12. 18.

Vyhrajte podpísané šály MBK Rieker Komárno!

Päť šálov čaká na svojho majiteľa!

Sezóna 2011/2012 sa len prednedávnom prehupla do druhej polovice a čaká nás ešte veľké množstvo zaujímavých zápasov, vrátane play-off! My vám ponúkame šancu vyhrať po každom zápase jeden z piatich šálov, ktoré nám hráči MBK podpísali!

Pravidlá sú jednoduché. Pred každým zápasom medzi 14:00 a 15:00 zverejníme na našej facebookovej stránke status s výzvou, aby ste nám posielali tipy na PRESNÝ KONEČNÝ VÝSLEDOK zápasu. Kto sa trafí, vyhráva. Nejde o jednoduchú úlohu, no počas tejto sezóny sa nám v redakcii už niekoľkokrát podarilo priblížiť sa k reálnemu výsledku a ak bude tipovať veľké množstvo ľudí, niekto sa už trafí.

Do úvahy budeme brať iba tipy odoslané IBA DO 18:00, resp. do začiatku zápasu, ak bude v inom čase. Každý môže v jednom zápase tipovať IBA RAZ! V prípade, že niekto zatipuje viackrát, do úvahy berieme jeho prvý tip.

V prípade predĺženia považujeme za konečný výsledok stav PO PREDĹŽENÍ, čiže po ukončení zápasu.

V prípade, že by sa trafilo na jeden zápas viac ľudí, ako máme šálov, rozhoduje čas odoslania tipu. Kontaktovať víťaza budeme prostredníctvom jeho facebookového profilu, z ktorého tipoval.

Pokiaľ by nám po ukončená sezóny ostali šály, zaradíme ich ako ceny do inej súťaže. Akékoľvek otázky smerujte do diskusie pod článkom. V prípade potreby si vyhradzujeme právo meniť pravidlá súťaže.

Súťaž štartujeme už túto stredu pred zápasom, ktorý naši chalani odohrajú v Prievidzi.

Vyjadrite svoj názor