Kultúra 2016. 09. 08.

Zápis do Súkromnej základnej umeleckej školy Sylvie Czafrangóovej

Miluješ umenie? Obľubuješ tanec, spev, kreslenie, vynikáš v prednese? Súkromná základná umelecká škola Sylvie Czafrangóovej je stvorená práve pre teba! V akých umeleckých odvetviach sa u nás môžeš zdokonaľovať:

– V literárno-dramatickom odbore: 
pomocou zážitkov sa môžeš naučiť pohyb na javisku, zdokonaliť slovesnosť, osvojiť si základy situačných cvičení a môžeš účinkovať v zaujímavých predstaveniach

– V tanečnom odbore: 
zdokonaliť pohybové zdatnosti, naučiť sa javiskové, spoločenské tance, osvojiť si charakteristické kroky v žánroch show dance, disco, hip-hop, jazz balet a klasický balet.

– Vo výtvarnom odbore: 
rovíjať svoje zručnosti kreslením, maľovaním, grafickými prácami, zoznámiť sa maľbou na sklo, keramikou, hrnčiarstvom a ľudovými technikami, pravidelne sa zúčastniť rôznych výstav

– V hudobnom odbore:
máš možnosť naučiť sa spievať, hrať na klavíri, zobcovej flaute, klasickej a elektrickej gitare, na husliach alebo citare.

Ak sa chceš zúčastniť domácich alebo medzinárodných súťaží, zoznámiť sa so žiakmi zahraničných umeleckých škôl, ukázať svoj talent na rôznych akciách, festivaloch, prihlás sa do Súkromnej základnej umeleckej školy Sylvie Czafrangóovej!

Prihlásiť sa môžeš od 7. do 9. septembra v Turecko-portugalskom dome na Nádvorí Európy, kde záujemcov očakávame v čase od 13:00 hod. do 17:00 hod.

Ďalšie informácie na tel. č. 0944 235 432 a na facebookovej stránke „Szuš Czafrangó Sylvia“.

18 23 71-681x441 szinjatszas-szak zene-szak1 tanc-szak1