Mesto 2018. 01. 17.

Žihadielko pre Komárno

Aj tento rok sa obyvatelia Komárna môžu zapojiť do hlasovacej súťaže siete hypermarketov LIDL s názvom Ihrisko žihadielko. V rámci predchádzajúcich ročníkov v rokoch 2016 a 2017 investovala spoločnosť do 20 ihrísk Žihadielok celkovo až 1 740 000 eur.

Do hlasovania o ihrisko Žihadielko sa môžete zapojiť od 15. januára až do 28. februára 2018. 10 miest s najvyšším počtom hlasov získa nové Lidl ihrisko Žihadielko a možno jedno z nich bude práve v Komárne.

Súťažiť sa teda bude v piatich kategóriách, (štyri kategórie, do ktorých sú mestá zaradené podľa počtu obyvateľov, a piata samostatná kategória miest, ktoré boli víťazmi z rokov 2016 alebo 2017). V každej kategórií môžu vždy dve mestá získať Lidl ihrisko Žihadielko.

Na Slovensku tak aj v roku 2018 vyrastie ďalších 10 Lidl ihrísk Žihadielok. Všetky Lidl ihriská Žihadielka spája jednotný motív rozprávkovej včielky Maje, ktorej príbehy deti, ale aj generácia ich rodičov veľmi dobre poznajú. Maja a jej priatelia sú aktívnou súčasťou herných prvkov obsiahnutých v rámci ihriska, ktorého rozmery sú 20 m x 16 m. Skladbou je určené pre deti vo veku od 2 do 12 rokov.

Žihadielko so symbolom včielky Maje zaujme zaručene aj tých najmenších objaviteľov, ktorým je určená časť pri vstupe. Každý hlasujúci môže v čase konania hlasovania odovzdať maximálne dva hlasy v jeden kalendárny deň.

Jeden hlas získa súťažiaci zaslaním hlasu na webovej stránke zihadielko.lidl.sk. Druhý hlas získa tak, že si zahrá na webe online hru.