Kultúra 2013. 07. 25.

2. ročník festivalu LAKE UP – 2 dni na 2 stageoch!

Informačné portály AhojKomárno.sk a SziaKomárom.sk za pomoci mesta Komárno a sponzorov organizuje druhý ročník bezplatného festivalu pre celú rodinu LAKE UP! Miestom konania festivalu v piatok a sobotu 26. – 27. júla bude aj tento rok mŕtve rameno rieky Váh v Komárne.

lakeup-kep

Po úspešnej minuloročnej premiére sa program festivalu natiahne na dva dni a konať sa bude na dvoch stageoch. Prostredie Mŕtveho ramena poskytne návštevníkom aj možnosť stanovania. Pripomíname, že pre zvýšenú vyťaženosť cestných komunikácií bude upravená organizácia dopravy – cesty okolo Mŕtvaku budú zjednosmernené.

mapa

Na svoje si príde každá veková kategória. Rovnako, ako minulý rok, aj tentokrát sú počas sobotnajšieho dňa pripravení animátori, atrakcie pre najmenších a ešte viac! Užijete si rôzne súťaže ako skákanie vo vrecoch, súťaž v kreslení alebo v jedení hotdogov, skákací hrad, maľovanie na tvár, poníky, cvičenie csiribiri s Denisou Őszi a mnoho ďalšieho.

Pre tých v aktívnom veku sme pripravili aquazorbing a športové turnaje. VK SPARTAK BEACH VOLLEYBALL CUP v plážovom volejbale a REBOOT BEACH FOOTBALL CUP v plážovom futbale. Práve tu zažijú ostrú premiéru tamojšie nové pieskové ihriská. Viac informácií a ako prihlásiť váš team na turnaj nájdete TU. Milovníkov áut čaká Ford Mustang Tuning Show.

Počas celého dňa bude znieť zo stageov dobrá hudba. V piatok večer na COMORRA PARK mainstage vystúpia také mená ako ‚otec slovenskéhu drumu‘ Gabanna, alebo navrátilec v DJ ringu Kukurica. Sekundovať im budú českí Localheroes, QO a mnoho ďalších. Na LOOK magazine stage si na svoje prídu milovnici hudobných štýlov deep house a minimal. Vystúpia Dilemma, Transparentman, Luc X, Underground Linx a Maďarka Nora Naughty. Ako sprievodný program sme pre vás pripravili Urban Art Show.

Sobota bude patriť aj maďarskej hip-hopovej scéne. Na COMORRA PARK mainstage to rozbalia momentálne najžiadanejšie mená Majka & Curtis, ktorých nám prináša herňa Club Las Vegas. Stále populárnych showmanov a hiphopových veteránov Animal Cannibals ponúkne PC servis Reboot. Vďaka patrí aj predajni a autoservisu R-MAXAUTO s.r.o., ktorá prinesie víťazku speváckej súťaže Megasztár- pôvabná Radics Gigi. Tá sa stala speváčkou roka na Viva Comet a Bravo Otto.

Večer uzavrú DJi, domáci Kovács vs Boogie a populárna dvojica z Maďarska Bozóky vs Lipóczy alias KATAPULT DJ, ktorí budú drtiť svoje sety do bieleho rána. Na druhom stagei budú zase znieť clubovejšie beaty v podaní Joe Smith, Roland Ayers a Jay Corzu.

26. a 27. júla nesmiete na Mŕtvaku chýbať!  Vidíme sa na festivale LAKE UP!

lineup