Šport 2014. 02. 27.

BoxingONE opäť v Komárne

28. februára, v piatok sa v Komárne uskutoční ďalší zápas BoxingONE Championship, kde obhajca titulu Komárno Sharks privíta nováčika súťaže KSI Budapešť.

Stredoeurópsky amatérsky šampionát má za sebou úvodné zápasy, všetky tímy sa už totiž predstavili v ringu, a tak sa pomaly črtajú aj možnosti jednotlivých tímov. Oba tímy, ktoré sa predstavia v ringu majú za sebou úspešný vstup do súťaže. Lepšie je na tom nováčik súťaže KSI Budapešť, má však zápas k dobru. Najprv prehrali v decembri v Subotici, v januárovej odvete doma zvíťazili. V predbežnej tabuľke sú zo ziskom siedmich bodov na treťom mieste.

Domáce Komárno má za sebou zatiaľ jediný zápas, keď ešte v novembri minulého roku presvedčivo zdolalo v domácom ringu Suboticu. Očakávame vyrovnaný zápas vzhľadom k tomu, že Budapešť má k dispozícii veľmi kvalitný tím. Komárno však doma neprehráva a zvyčajne súperi odchádzajú z Komárna s poriadnou nádielkou. Ak Komárno nastúpi opäť v najsilnejšom zložení, čo viac než pravdepodobné, dá sa očakávať, že by mali uspieť.

Zápas sa uskutoční už tradične v mestskej športovej hale od 18,30 hod. Vstupné je 2 €.

cápák 11

(zdroj a foto: boxclub-kn.sk)