Šport 2012. 05. 17.

V sobotu ďalší kvalitný európsky box!

Žraloci z Komárna valcujú boxerskú Európu aj v novom ročníku BoxingOne. Podľahnú im aj Gladiátori? 

V sobotu 19. mája pokračuje v Komárne BoxingONE Championship, stredoeurópska liga v boxe, kde sa domáce Komárno stretne s tímom Patent GLADIATORS. V doterajšom priebehu ligy majú oba tímy 100% úspešnosť, keďže zvíťazili v oboch stretnutiach, ktoré doteraz absolvovali.

Oba tímy sú veľmi silné a sobotňajší víťaz sa môže veľmi priblížiť k získaniu titulu v lige. Kým komárňanský tím SHARKS naplno využil pravidlá B1, a postavil svoje mužstvo z reprezentantov Maďarska (Nagy Krisztián, Káté Gyula, Klasz Árpád, Harcsa Zoltán a Darmos József), ktoré vhodne doplnil o domácich odchovancov, súper sa spolieha na vlastnú základňu skvelých boxerov. K veľmi silnej dvojici Zámbó-Nyéki sa zaradil ďalší výrazný talent Sinkó Zoltán (60 kg) a Lányi Vitalij (81 kg).

Sobotňajší duel BoxingONE Championship 2012 je, ako už bolo spomínané, veľmi dôležitý pre oba tímy. Práve z dôvodu, že sa kvôli OH v Londýne skrátila sezóna na polovicu, môže víťaz zápasu urobiť hlavný krok k získaniu majstrovského titulu. Zápas medzi Komárno SHARKS a Patent GLADIATOR sa začína v sobotu o 19,00 hod. v Mestskej Športovej hale.

1.SPARTAK Subotica 3 23 12
2.Komarno SHARKS 2 26 10
3.Patent GLADIATOR 2 20 10
4.Galanta KIDS 3 12 6
5.Debrecen THUNDERS 2 10 4

Vyjadrite svoj názor