Mix 2019. 06. 20.

„Cítim sa veľmi dobre a omladnutá. Ustúpili aj zdravotné problémy!“

Pre pracovníčku v modelárni Lenku Ešekovú Szudárovú bolo chudnutie vo výživovej poradni NATURHOUSE jednoduché a rýchle. Bez pocitu hladu schudla 21 kg za 5 mesiacov a zoštíhlela v obvode brucha o 16 cm. Na začiatku mala obavy z toho, že to nezvládne, ale bola príjemne prekvapená.

Lenka, môžete nám povedať, čo vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?
Mala som rôzne zdravotné problémy, necítila som sa dobre. Jednoducho som potrebovala zmenu. Na internete som natrafila na reklamu, neváhala som a objednala som sa na bezplatnú konzultáciu. Bolo to najlepšie rozhodnutie, aké som mohla spraviť.

Spomínate si na vašu 1. konzultáciu? Čo sa na nej dialo?
Pekne ma privítali, oboznámili ma s metódou NATURHOUSE a produktami. Porozprávali sme sa s výživovou poradkyňou o mojich zdravotných problémoch. Dietologička mi ponúkla možnosť riešenia môjho problému. Neváhala som ani sekundu, vrhli sme sa na to. Bola som veľmi milo prekvapená, že už po prvom týždni som sa cítila oveľa lepšie a aj ľahšie.

Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovali?
Chudnutie išlo veľmi pekne a bez akýchkoľvek drastických diét. Práve naopak, mohla som jesť bez pocitu hladu, vždy som sa cítila nasýtená. Všetky recepty boli veľmi jednoduché a hlavne chutné.

Čo pre vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Pocit pri každom meraní, keď som videla, ako idú kilogramy a aj cm dole. Mala som podporu a vždy som sa tešila na nový chutný recept od pani poradkyne.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali vás?
Predtým moje stravovanie vôbec nebolo pravidelné. Pomohlo mi to hlavne v pravidelnosti v stravovaní a dodržiavaní pitného režimu. Pridala som k tomu aj športové aktivity, aj keď nie veľa.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako vám pomáhali, a ktoré ste si obľúbili?
Produkty mi veľmi pomohli, vždy mi boli doporučené tie najvhodnejšie, hlavne kapsuly. Veľmi som si obľúbila čaj INFUNAT RELAX. Je nielen chutný, ale pomohol mi aj pri mojich opúchajúcich nohách a dokonale ukľudnil môj podráždený žalúdok. Vynikajúca bola aj vláknina FIBRIOKI, mi vždy zahnala chuť na sladké.

Keď si zaspomínate, pripadalo vám chudnutie ťažké?

Na začiatku som mala obavy z toho, že to nezvládnem, ale príjemne som sa sklamala.

Ako sa cítite teraz, ľahšia o 21 kg?
Cítim sa veľmi dobre a omladnutá. Ustúpili aj zdravotné problémy.

Kombinovali ste chudnutie s cvičením?
Spočiatku som necvičila, ale ako začali kilá klesať, všimla som si určité zmeny na tele. Povedala som si, že svoj prístup zmením a pribudli k diéte aj športové aktivity.

Určite budem navštevovať NATURHOUSE aj naďalej. Ďakujem veľmi pekne svojej výživovej poradkyni Lívii.