Mix 2019. 03. 19.

Naturhouse pomohol jej kamarátke, tak prečo by nie aj jej?

Heniku motivovala k chudnutiu  kamarátka, ktorá schudla pomocou metódy NATURHOUSE. Aj ona ju chcela a za sedem mesiacov sa jej podarilo schudnúť vyše 26 kíl. Cíti sa veľmi dobre a je plná energie. 

Môžete nám povedať, čo vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Inšpirovala ma moja kamarátka, ktorá schudla pomocou tejto poradne. Tá zmena bola úžasná. Tiež som to chcela vyskúšať a presvedčiť samu seba, ze to dokážem.

Pamätáte si, ako prebiehala vaša prvá konzultácia? Čo sa na nej dialo?
Áno, čakala ma sympatická a usmiata pani poradkyňa. Podrobne mi vysvetlila, v čom spočíva metóda NATURHOUSE. Odvážila ma na špeciálnej váhe, ktorá ukázala zadržiavanú vodu a nadbytočný tuk. Porozprávali sme sa o mojich vtedajších stravovacích návykoch, zostavila mi nový jedálniček na mieru, vysvetlila, ako sa mám stravovať a na čo si mám dávať pozor. Čo ma veľmi prekvapilo, bolo to, že mi odporúčala jesť až päťkrát denne.

Čo ste najviac oceňovali na novom životnom štýle?
Páčil sa mi najmä široký výber jedál. Samá zelenina a ovocie, zdravé a ľahké jedlá, čo mi veľmi vyhovovalo. Jedla som viac ako predtým a napriek tomu išli kilá dole. Mala som aj viacej energie.

Čo pre vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Radosť. A ďalšiu výzvu. Keď som videla výsledok a úbytok na váhe, motivovalo ma to ďalej a išla som za svojím cieľom.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali vás?
V prvom rade som začala jesť menšie porcie, ale viackrát denne, vynechala som sladkosti, ktoré mi popravde pri zmene jedálnička ani nechýbali a dávala som si pozor na také potraviny, ktoré majú viac kalórií.

Keď sa obzriete späť, pripadalo vám ťažké schudnúť?
Práveže nie. Bála som sa toho, ako to zvládnem. Dodržala som všetky odporúčania, pravidelne som užívala výživové doplnky a takto to bola pre mňa vlastne hračka.

Ako sa teraz cítite ľahšia o 26 kg?
Cítim sa veľmi dobre, zdravá, plná energie. Kupujem si o tri čísla menšie oblečenie a som so sebou veľmi spokojná.