Mix 2019. 04. 18.

Tak ako jej ubúdali kilá, tak naberala pani Jarmila každým týždňom viac sebavedomia

Pôvodnú nedôveru a zámer odložiť 22 kg nakoniec pani Jarmila Burianová prekonala o ďalších 5 kg s podporou výživovej poradkyne.

V čom bol zaujímavý príbeh Vašej klientky pani Jarmily Burianovej?

Príbeh pani Jarmily bol zaujímavý tým, že  vôbec neverila tomu, že ešte dokáže schudnúť. Nakoľko vyskúšala mnoho metód a ani s jednou nemala žiadne úspechy, tým pádom sa veľmi rýchlo vzdávala. Bola dosť skeptická aj voči našej metóde NATURHOUSE. Ale po prvom týždni sa sama presvedčila, že metóda NATURHOUSE naozaj funguje.

Ako ste bola spokojná s premenou svojej klientky?

S premenou som bola veľmi spokojná, tak ako jej ubúdali kilá, tak naberala pani Jarmila každým týždňom viac sebavedomia. Zmena životného štýlu jej veľmi prospela. Na konci redukčnej fázy dokonca žiarila.

Čo by ste povedala, že je kľúčom k úspechu metódy NATURHOUSE?

Najdôležitejšie je,že majú naši klienti neustálu podporu. Keď sa vyskytne nejaký problém, na pravidelných konzultáciach ich s klientmi preberieme, nájdeme riešenie a preto nie je dôvod aby ste prestali chudnúť a vzdávali sa. Veľa klientov k nám prichádza s tým,že si myslia,že sa stravujú zdravo a napriek tomu nechudnú. My im presne vysvetlíme čo by mali jesť a naopak čo by nemali. Jedálniček neustále meníme. Je to pestrá strava a tak sa nemusia báť jednotvárnosti. K jedálničkam odporúčame exkluzívne výživové doplnky, ktoré podporujú zdravé chudnutie. Najdôležitejšou fázou chudnutia v NATURHOUSE je udržiavacia  a stabilizačná fáza, kedy zabránime tomu aby sa kilá jo-jo efektom vrátili späť.

Ako ste si poradila s redukciou posledných niekoľkých kilogramov, o ktorých je známe, že sú najnáročnejšie?

Pani Burianová celý čas veľmi pekne chudla, práve preto sa rozhodla že -22 kg jej nestačí a zhodí dole ešte ďalších 5 kg a odvtedy chodí na mesačné kontroly,tým pádom má pravidelnú kontrolu nad svojou váhou.

Čo by ste poradili ostatným ženám/mužom, ktorí rovnako ako Vaša klientka nevedia, ako začať meniť svoj životný štýl?

Každému odporúčam, aby využil možnosť konzultácie zadarmo kde sa dozvedia viac o našej metóde, ako sa cítiť lepšie a byť fit. Pravidelnosťou a dodržaním jedálnička sa naučia dlhodobo si udržať vysnívanú váhu.