Mesto 2011. 10. 12.

Ďakujeme!

Portál ahojkomarno.sk vás minulý týždeň informoval o finančnej zbierke, ktorú organizovalo Regionálne centrum Slobody zvierat, Komárno na pomoc opusteným psom v útulku Dunajka, Komárno.

Zbierka sa konala v sobotu pri mestskom trhovisku a na Námestí generála Klapku. Nuž a ako sme sa dozvedeli, aj vďaka nášmu portálu zaznamenali psíkovia bez domova výraznú pozornosť.

Na oboch stanovištiach ste mohli stretnúť dokopy až piatich obyvateľov komárňanského útulku. Dobrovoľníci sa snažili vybrať psov malých, aj veľkých aby ste si vedeli predstaviť aké pestré je zloženie obyvateľov útulku.Naozaj každý si v ňom nájde psíka, ktorý bude sedieť jeho potrebám, či povahe.

Navštívte internetovú stránku útulku www.komarno.utulok.sk a uvidíte, že v komárňanskom útulku Dunajka na vás čaká hneď niekoľko najlepších priateľov. Nájdete ich aj na facebookovom profile Útulok Komárno, ktorý zároveň vždy obsahuje najaktuálnejšie informácie o dianí v útulku.

Týmto článkom by sa všetci dobrovoľníci, ktorí sa podieľali na realizácii zbierky pre opustených psov v komárňanskom útulku chceli poďakovať každému, kto ich v sobotu prišiel podporiť a finančne pomôcť dobrej veci. Vďaka vám všetkým sa vyzbierala úžasná suma 392,94 €!!! V mene všetkých psov bez domova vám ĎAKUJEME.

Vyjadrite svoj názor