Mix 2017. 02. 23.

Dávali ste si tento rok novoročné predsavzatia? Ako sa vám darí ich plniť?

Partner februárovej ankety: zdravejedla.sk

zdravejedla.sk

SokolovaErika Sokolová, Riaditeľka Centra voľného času
Obvykle si novoročné predsavzatia nedávam. Ak majú byť Novoročné predsavzatia o tom, že budeme robiť niečo, čo v podstate ani nechceme robiť, tak je to zbytočné. Ale tento rok je akosi výnimočný. Má nám priniesť nové výzvy, naštartovať dlhodobé projekty a preto som ho už očakávala s obrovským nadšením. Áno, tento rok som aj ja prepadla tomuto nadšeniu namierenému proti zlozvykom, zanedbaným veciam ktoré som doteraz zanedbala. Dala som si záväzok viac času venovať svojím záľubám, tvoriť, kresliť, vyrábať domáce výrobky… učiť sa angličtinu, cestovať a pravidelne stretávať sa s priateľmi. Viem je to veľa.

Tóth-D.Tóth Denisa, zdravotná opatrovateľka v inštitúcii akútnej starostlivosti
Novoročné predsavzatia si nedávam! Prečo? Ak mám niečo, načo mám chuť, alebo to chcem zmeniť, nezvyknem čakať na konkrétny dátum. Začnem ihneď! Ale ak sa pozriem na svojich známych, tak sa my zdá, že novoročné predsavzatia si dávame preto, lebo sa nám vlastne do nich ani nechce! A preto sa nám tak často ani nesplnia!

Petra-V.Petra Václavíková, podnikateľka
Veľmi si novoročné predsavzatia nedávam, lebo si myslím, že keď niekto chce niečo zmeniť, alebo na sebe napraviť, mal by to urobiť kedykoľvek počas roka a nie len práve na Nový rok. Tento rok som si predsa len jedno dala! Práca vie niekedy prerásť cez hlavu a človek si ani neuvedomuje, koľko času trávi v práci a tak sa na súkromný život niekedy zabúda. Moje novoročné predsavzatie bolo: pracovať menej, končiť o piatej a robiť len každú druhú sobotu (smiech). No ako náhle som to vyslovila, robím dlhšie a každú jednu sobotu (smiech). Takže sa vraciam k môjmu názoru, že predsavzatia si dávať nebudem, lebo ich dodržanie je naozaj náročné. Akýchkoľvek.

VargaAnikó Varga, podnikateľka
Áno, tak ako každý rok, naďalej budem dbať o to, čo zjem, aby som si chránila svoje zdravie. Ide mi to veľmi ľahko, objavila som jedinečnú predajňu, kde bez zbytočného hľadania nájdem všetko, čo potrebujem. Stravujem sa bez lepku a laktózy a v tejto predajni nachádzam pre môj jedálniček všetko a za najlepšie ceny. Skvelé je, že všetky potraviny sú bez pridaného cukru a s nízkym obsahom sacharidov, takže sa nemusím báť, že priberiem. Čo mi najviac imponuje je, že sa môžem najesť v príjemnom prostredí, so super obsluhou a zároveň mi vedia vždy odborne poradiť.

OttAdél Ott, administratívna pracovníčka
Rada by som si opäť obliekla moju gardróbu konfekčnej veľkosti S. Už prvý mesiac som nabrala ten správny smer, do predajne, kde mi odbornými radami a jedálničkom pomohol Ivan Gallo. S dôverou dodržiavam jeho rady a kilá len tak padajú. Čo je najlepšie, že vôbec nehladujem a predsa chudnem. Konzumujem ich špeciálny chlieb a pečivo. Cítim sa vitálne a som plná energie. Určite si vo mne našli stálu zákazníčku.

KudlikMaroš Kudlík, invalidný dôchodca, Komárňanský Sparťan
Nedávam si novoročné predsavzatia. Nový rok nie je pre mňa dostatočný dôvod, aby som si nejaké dával. Ak by som ale nejaké mal, tak viem, že by som ich dodržal. Som tvrdohlavý a potrpím si na to, aby som dodržal to, čo si sľúbim.