Mix 2020. 11. 27.

Duntel, najobľúbenejšia špecializovaná sieť na mobilné telefóny v regióne, čaká svojich zákazníkov na vynovenom eshope

Špecializovaný obchod na servis a predaj mobilných telefónov DUNTEL sa teší veľkej obľube aj v Komárne. Sieť sa rozhodla vylepšiť svoje pôsobenie aj v online svete. Dnes sa teda 10-ročné podnikanie môže tešiť aj na nový, prehľadný a responzívny eshop, ktorý obsahuje rovnako bohatú ponuku tovaru, ako aj jednotlivé predajne v regióne.

Duntel sa pohybuje na trhu s mobilnými telefónmi už od roku 2006 a odvtedy sa sieti podarilo etablovať do viacerých miest, kde sa stali jednými z najvyhľadávanejších špecializovaných obchodov v danej oblasti. Sieť predajní sa špecializuje na predaj nových a použitých mobilných telefónov, tabletov, mobilného príslušenstva a GPS navigácie, pričom každá z ich predajní sa vyznačuje profesionálnym a kvalifikovaným personálom. V rámci softvérových a hardvérových opráv sa predajne špecializujú na opravy displejov alebo na výmenu batérií. Vďaka širokej ponuke súčiastok je personál v špecializovaných Duntel predajniach schopný opraviť mobilné telefóny aj na počkanie.

Najnovšou novinkou Duntel-u je obnovený eshop, ktorý je vďaka novému dizajnu kedykoľvek k službám všetkým kupujúcim mobilných telefónov. „Cítili sme, že je potrebné zabezpečiť moderný a promptný eshop aby sme aj online vedeli komunikovať so svojimi zákazníkmi na vysokej úrovni. Na eshope máme už teraz dostupných niekoľko produktov, približne 30-40 mobilných telefónov a súčiastky k nim. Neskôr by sme chceli prispievať článkami aj na blog na eshope,“ povedal o novinkách majiteľ siete, László Kráz.

Duntel je tak dostupný nie len v kamenných predajniach, ale aj v online svete, takže každý z návštevníkov webu bude mať čerstvé informácie o najnovších mobilných telefónoch v ponuke: „Najnovším prírastkom v našej ponuke je novinka vo svete mobilných telefónov – Samsung S20 FE, ktorý je dostupný za výhodnú cenu. Nedávno k nám dorazili tiež najnovšie iPhone telefóny, takže už aj s nimi sa môžu stretnúť naši zákazníci,“ dodáva László Kráz.

V rámci obdobia plného zliav, aj na Duntel prebieha Black Friday. Ten bude na eshope dostupný do 29. novembra. Exkluzívne ceny sú tak pripravené na mobilné telefóny, slúchadlá a hodinky.

Pre viac informácií navštívte najnovší DUNTEL eshop, alebo DUNTEL predajňu v obchodnom dome Tesco na Bratislavskej ceste v Komárne.