Mix 2020. 07. 22.

Prasknutý displej alebo pokazený telefón? V DUNTEL Vám urobia opravu na počkanie

Komárňanská pobočka siete DUNTEL sa zaraďuje medzi obľúbené servisy pre mobilné telefóny v regióne. Tomuto vďačí DUNTEL nielen na základe širokej ponuky mobilných telefónov na predaj, ale aj kvalitnému servisu a poradenstvu. Ako novinku ponúkajú vo svojej prevádzke na Bratislavskej ceste (obchodný dom Tesco) aj opravu zariadení na počkanie.

Špecializovaný obchod DUNTEL začal svoje pôsobenie v roku 2006 a dnes pokrýva ich sieť už takmer celé južné Slovensko. Od Dunajskej Lužnej až po Komárno hovoríme až o šiestich prevádzkach. Popri predaji nových a použitých mobilných telefónov, tabletov, doplnkov pre mobily a GPS sa predajne zaoberajú aj servisom na profesionálnej úrovni.

Vďaka rozšíreniu služieb sa zákazníci môžu tešiť na expresnú opravu mobilných telefónov, odborníci v DUNTEL totiž opravia vaše zariadenie aj na počkanie. „Prijímame objednávky aj na opravu softvérov a hardvérov, ale najčastejšie sa stretávame s opravou displeja alebo s výmenou batérie. Vďaka veľkým skladovým zásobám vieme opraviť na mieste až 8 z desiatich zariadení. Aj počas pandémie sa potvrdilo, že je dopyt po našich službách a teraz sme otvorení už počas každého dňa, od 9:00 do 18:00. Vďaka tomuto je možné nás v urgentných prípadoch navštíviť aj počas víkendu,“ hovorí majiteľ siete DUNTEL László Kráz.

Vešať hlavu nemusia ani tí, ktorí sa v servise ukážu s úplne nepoužiteľným telefónom. DUNTEL sa zaoberá nielen uchovávaním údajov, ale sumu starého zariadenia Vám aj vedia započítať do ďalšieho nákupu. „Nakoľko sa zaoberáme aj novými a použitými telefónmi, tak naši zákazníci môžu doniesť aj svoje opotrebované zariadenia, ktoré odkúpime alebo ich hodnotu zohľadníme pri ďalšom nákupe. V prípade nepoužiteľných zariadení odkupujeme mobilné telefóny aj na súčiastky,“ hovorí majiteľ.

Predajňa a servis DUNTEL disponuje popri predaji mobilných telefónov aj doplnkami. V predajni zákazníci nájdu ochranné sklá, kryty, nabíjačky, slúchadlá na nové i staršie zariadenia. Popritom je v DUNTEL možnosť aj vyvolať si fotky v samoobslužnom termináli alebo si zakúpiť SIM kartu od operátora 4ka.

Pre tých, ktorí sa stretávajú s ťažkosťami pri nastavení telefónu, je DUNTEL dostupný aj v tejto oblasti. „Častokrát sa na nás obracajú zákazníci so softvérovými chybami alebo problémami pri nastaveniach. Naši zamestnanci disponujú odbornými znalosťami, takže poskytujú poradenstvo od zapnutia zariadenia, cez vytvorenie Google účtu, až po stiahnutie aplikácií. Našim zákazníkom sme dostupní naozaj vo všetkom,“ hovorí na záver László Kráz.

Zoznam jednotlivých prevádzok a kontakt:

  • Komárno, Bratislavská cesta – TESCO Komárno, tel.: 0944 944 033
  • Dunajská Lužná, Orechová 3143/60 – Coop Center, tel.: 0944 300 304
  • Dunajská Streda, Hlavná 4241, tel.: 031 552 95 77
  • Dunajská Streda, Galantská cesta 5692 – ZOC MAX, tel.: 0944 013 618
  • Dunajská Streda, Hlavná 75 – OC Galéria TESCO, tel.: 031 558 3000
  • Šamorín, Bratislavská cesta 61/68, tel.: 0901 744 033

(PR)