Mix 2021. 10. 20.

Predajňa Duntel otvorila svoju novú pobočku pre servis mobilných telefónov. Nájdete ju v priestoroch Tesco Komárno

Aj napriek tomu, že komárňanská Duntel predajňa mobilných telefónov už niekoľko rokov vykonáva aj opravu mobilov, tak otvorením najnovšej pobočky, ktorá je vyslovene pre servis, hovoríme o pozitívnom raste ponúkaných služieb.

Duntel, ako špecializovaný predajca mobilných telefónov, pôsobí na trhu už 15 rokov a dnes má firma svoje pobočky vo viacerých mestách na južnom Slovensku. Špecializované predajne Duntel sa vďaka svojej odbornosti a širokej ponuke nových a repasovaných mobilných telefónov, tabletov, GPS zariadení a príslušenstva pre mobilné telefóny rozrástli do najobľúbenejšej odbornej obchodnej siete v regióne.

Popri predaji elektronických zariadení sa predajňa Duntel v Komárne môže pýšiť aj opravou mobilných zariadení na profesionálnej úrovni. Vďaka veľkému záujmu o tieto služby a vysokému počtu spokojných klientov sa pracovníci odbornej predajne nedávno rozhodli pre veľký krok.

„Po tom ako sa nás obracalo stále viac a viac ľudí ohľadom servisu mobilných zariadení, tak sme sa rozhodli posunúť naše služby na vyššiu úroveň. Naša predajňa v nákupnom centre Tesco Komárno sa rozšírila o 25m2, pričom sme túto časť, oddeľujúc od predajne, kompletne vyhradili pre servis. Naši servisní pracovníci tak budú môcť pracovať v príjemnom a ničím nerušenom prostredí a zákazníci sa môžu tešiť na diskrétnejšie podmienky komunikácie s pracovníkmi Duntelu,“ informuje László Kráz, majiteľ siete DUNTEL.

Nový servis, ktorý sa nachádza bezprostredne vedľa Duntel predajne, disponuje oddeleným vchodom. Aktuálne sú pracovníci k dispozícii počas pracovných dní od 9:00 do 17:30 pre všetkých zákazníkov, ktorí avizovali nejaké problémy na svojich mobilných zariadeniach. Aj napriek tomu, že je samotný servis počas víkendov zatvorený, pracovníci odbornej predajne Duntel sú k dispozícii na vyriešenie menších závad aj v tomto čase. „Menšie problémy, ako napríklad výmenu batérie alebo systémové chyby, je možné vyriešiť aj v našej špecializovanej predajni mobilných telefónov. V prípade závažnejších chýb je možné zariadenie odovzdať na predajni a následnú opravu prevezmú fundovaní odborníci zo servisu,“ dodáva László Kráz.

Popri servise sa Duntel špecializovaná predajňa vyznačuje aj širokou ponukou mobilných a smart zariadení a príslušenstvom pre mobilné zariadenia, akými sú napríklad ochranné sklá, rôzne farebné ochranné puzdrá na telefóny, doplnky, kábel na nabíjanie alebo slúchadlá pre nové či staršie zariadenia. Pravidelne sa rozširujúca ponuka obsahuje aj najnovšie modely a zariadenia, akými sú napríklad aj aktuálne veľmi obľúbené zariadenia od výrobcu značky Xiaomi.

Ak ste aj vy objavili nejaké problémy s vaším mobilným zariadením, tak sa neváhajte obrátiť na odborníkov z Duntel na tel. čísle +421944 944033. Ak chcete nahliadnuť do širokej ponuky mobilných a smart zariadení a rôznych doplnkov predajne Duntel, tak sa jednoznačne zastavte v odbornej predajni DUNTEL v nákupnom centre Tesco Komárno (Bratislavská cesta 4018) alebo novootvorenom servise, kde vášmu poškodenému zariadeniu vdýchnu nový život.