Mix 2023. 03. 31.

Finalistky Miss Slovensko 2023 si vyskúšali šťastie v Hoteli Európa

Finalistky tohtoročnej súťaže krásy Miss Slovensko nedávno strávili niekoľko dní v našom meste, kde mali možnosť spoznať pamiatky a špeciality Komárna. Dievčatá boli ubytované v impozantnom Hoteli Európa, takže mohli na vlastnej koži zažiť luxus hotela, ktorý bol pred niekoľkými rokmi zrekonštruovaný a znovu otvorený.

To, že Komárno je zaujímavé mesto už teraz vedia aj najkrajšie dievčatá Slovenska! Stalo sa tak vďaka Michaelovi Kováčikovi, riaditeľovi súťaže a tímu projektu miss, ktorí sa rozhodli dopriať dievčatám pobyt vo vynovenom štvorhviezdičkovom Hoteli Európa. „Hotel je krásne prerobený, rovnako aj priestory sú krásne, nachádza sa tu nová reštaurácia, nová kuchyňa a vynikajúci servis. Naše dievčatá sa tu cítili veľmi dobre,“  uviedol riaditeľ Miss Slovensko Michael Kováčik.

Dievčatá  absolvovali mnoho rôznych workshopov, fotení, školenia charitatívnych aktivít, ale nechýbali ani odľahčené aktivity. Zúčastnili sa prezentácie molekulárnej kuchyne v podaní šéfkuchára Fabriky22, vďaka čomu si osvojili niekoľko jednoduchých a pôsobivých trikov v kuchyni.

Jeden z najväčších úspechov však zožalo vlastné kasíno Hotela Európa – Game World Europa. Dievčatá si vyskúšali šťastie v rôznych hrách, ako je ruleta, blackjack a punto banco. Dámy však ukázali aj svoju štedrosť a nezištnosť, keď venovali svoje výhry na dobrú vec. Vďaka pomoci od Neziskovej organizácie APPA poputujú výhry dievčat Erike Vörösovej, vďaka čomu bude môcť pokračovať v rekonvalescencii.

Návšteve dievčat v Komárome našťastie prialo aj počasie, takže vďaka slnku a dobrému počasiu mohli lepšie spoznať naše mesto. Dievčatá boli očarené krásou a históriou Komárna. Navštívili Nádvorie Európy, ktorý ich zaujal svojím jedinečným architektonickým štýlom, ochutnali najlepšiu zmrzlinu v meste a dokonca sa dozvedeli niečo o maďarskom jazyku.

Finalistky Miss Slovensko 2023 opustili naše mesto s kopou spomienok a zamierili do Ománu, kde ich čaká skutočne celodenný program, ktorý im pomôže pripraviť sa na júnové finále.

Ak by ste chceli zažiť komfort a vysokú kvalitu služieb, ktoré ponúka Hotel Európa, neváhajte a navštívte reštauráciu Fabrica22, kde si môžete každý deň vychutnať gurmánske jedlo, rezervujte si pobyt v jednej z kvalitných hotelových izieb alebo skúste šťastie v hernom svete Game World Europa, ktorý je považovaný za jedno z najmodernejších kasín v krajine.

Foto: Peter Stas