Mesto 2022. 10. 28.

Hotel Európa je opäť perlou okresu! Návštevníci komárňanského hotela sa na izbách môžu tešiť na svetový luxus

Ak sa v Komárne povie Hotel Európa, tak sa už od nepamäti nejednému miestnemu vybaví punc, elegancia a exkluzívne služby, ktoré v okrese nemajú páru. Inak to ani nie je ani pri novootvorenom hoteli, ktorý sprístupnil pre návštevníkov už aj svojich 48 dizajnových izieb.

Majitelia majú k hotelu Európa citový vzťah a hotel považujú za významnú investíciu vo svojom portfóliu developérstva. Rozhodne nenechali nič na náhodu. Rozhodli sa pre najvyšší štandard a najkvalitnejšie doplnky, ktoré sú dostupné na trhu. „V hoteli je dostupných 48 klimatizovaných dizajnových izieb, pričom sú zariadené v modernom štýle s talianskymi doplnkami a dizajnovým značkovým nábytkom. Všetko je zariadené tón v tóne, správne vybrané farby zeme a slnka evokujú kľud v kombinácii so zamatom, aby sa hosť cítil príjemne,“ hovorí na úvod skúsená riaditeľka Ing. Rozwitha Bieber.

Doplnky v izbách tvoria  dizajnové svietidlá z dielne talianskej manufaktúry. V kúpeľniach sa nachádzajú kvalitné talianske obklady a voňavá kozmetika Rituals. Vo väčšine izieb sú k dispozícii dve lôžka, na dvoch izbách sa nachádzajú štyri lôžka pre rodiny s deťmi. Samozrejmosťou je aj detská postieľka a vybavenie pre rodiny s deťmi.

Vedenie kladie vysoký dôraz na detaily, ktoré sú dôležitou súčasťou pre vytvorenie celkového pozitívneho dojmu o pobyte v hoteli. „Zaujímavou a jedinečnou pozornosťou pre každého z ubytovaných hostí je malá sladkosť vyrobená v Komárne.“ Pohodlie na izbe zabezpečuje napríklad aj vlastný kávovar Nespresso alebo skutočnosť, že každá z izieb je vybavená vysokorýchlostným internetom a Smart TV. Uvítanie a informácie sú už v elektronickej podobe v troch jazykoch, vrátane  maďarského jazyka!

V čom sa hotel odlišuje od iných? Inovácie a moderný prístup je badateľný vo viacerých sférach. „V rámci hotela sme sa zapojili do ochrany životného prostredia. Hotelová kozmetika je napríklad vo väčších baleniach, teda neznečisťujeme prírodu zbytočnými plastami. V rámci minibarov sme stavili na moderné nápoje a drobné občerstvenie v BIO kvalite,“ opisuje konkrétne inovácie Rozwitha Bieber. Riaditeľka, okrem iného, kladie vysoký dôraz aj na správny výber a školenie zamestnancov, nakoľko ich považuje za nosné piliere úspešného hotela.

Súčasťou Europa Hotel & Restaurant Komárno je aj lobby bar a reštaurácia Fabrica22, ktorú vedie Mgr. Szilvia Bredová s inovatívnym konceptom. O denné menu a menu na jedálnom lístku sa stará nadaný kuchár z Maďarska – Márton Buri, ktorý oblieka tradičné jedlá do novej podoby. Zaujímavosťou pre návštevníkov môže byť zážitok v podobe gurmánskych večierkov a možnosť organizácie narodeninových osláv a firemných večierkov.

Novootvorený Hotel Európa sa nachádza na Nám. M. R. Štefánika 1 v Komárne oproti krásnemu parku, s výhľadom na obnovenú fontánu. Ide o prvý štvorhviezdičkový hotel na trhu v Komárne, ktorý spĺňa štandardy medzinárodných hotelova v rámci ktorého sa majiteľom a vedeniu podarilo priniesť kúsok svetového luxusu do Komárna. Súčasťou hotela je aj luxusné kasíno Game World Europa Komárno, ktorého pravidelnou súčasťou sú pokrové turnaje spojené s koncertmi. V minulosti sa na pódiu predstavili velikáni maďarskej hudobnej scény ako napríklad Attila Pataky, Róbert Szikora alebo Laci Gáspár. Najbližšie 4. novembra sa o príjemné hudobné tóny postará speváčka Gigi Radics.